20:02:12 - جمعه 27 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترکواکبیان درمجمع عمومی بنیادتوسعه سمنان تأکید کرد: هرچند نماینده تهران هستم ولی به سمنان عِرق دارم
کانال تلگرام سمنان لاین

 
به گزارش سمنان لاین دکتر مصطفی کواکبیان در پنجمین مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره بنیادتوسعه سمنان  گفت ؛
هرچند نماینده تهران هستم ولی به سمنان عِرق دارم و هرکس به شهر ودیار خود تعلق خاطر داشته باشد قطعا عاشق کشور خود هم خواهد بود.
کواکبیان انتخاب دکتر احمد همتی بعنوان نماینده مجلس از حوزه سمنان را یکی از نتایج فعالیت بنیاد توسعه سمنان دانست و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : تنها نامزد ریاست مجلس در جلسه روز شنبه (هشتم اسفند) این فراکسیون “عارف” است و شخص دیگری نامزد نخواهد شد. 
 
 

غلامرضا سالار مدیر عامل بنیاد توسعه مردمی و آبادانی سمنان هم در این مجمع ، تقویت فرهنگ، اقتصاد و قدرت نظامی را از جمله مقوله های توسعه هر کشوری دانست و گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ استان سمنان باید در اولویت کار مسئولان باشد و به آن توجه شود.

وی با بیان این که همه ما باید به نوعی خود را ذینفع در مسائل شهر ی بدانیم، اظهار کرد: اگر قصد داریم به ارتقا دست یابیم، باید همه اقشار درگیر آن شوند تا به توسعه لازم و پایدار دست یابیم.

سالار بر راه اندازی شرکت های توسعه و عمران در شهرستان های استان تاکید کرد و گفت: این شرکت ها می توانند با جمع آوری سرمایه های مردمی در جهت رشد و توسعه همان شهرستان گام بردارند.

منصور فرزامی راد از موسسان بنیاد توسعه سمنان در این همایش، با تاکید بر تقویت تفکر تشکیلاتی این بنیاد، گفت: باید اولویت ها رصد و شناسایی، ایده ها مشخص و طرح های مختلف داشته باشیم تا مسئولان با مشارکت تشکل های مردم نهاد در رشد و توسعه سمنان تلاش کنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب