17:22:20 - دوشنبه 23 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
2 تن از مدیران استانداری سمنان منصوب شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

طی احکام جداگانه‌ای از سوی محمدرضا خباز استاندار سمنان دو تن از مدیران استانداری سمنان منصوب شدند.

 استاندار سمنان در احکامی جداگانه مديران كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و مديركل دفتر هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري و معاون سیسی فرمانداری سمنان را منصوب کرد.

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري

محمدرضا خباز طي حكمي امير بينايي را به سمت مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري منصوب کرد.

متن كامل حكم استاندار بشرح زير است: 
نظر به مراتب تعهد، سوابق ، تجربه و توانمندي جنابعالي ، به موجب اين حكم به سمت مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري منصوب مي شويد. بررسي مسائل و نيازمنديهاي اجتماعي و فرهنگي استان و ارائه پيشنهادات و راهكارهاي لازم، پيگيري اجراي قوانين، مصوبات دولت و شوراي اجتماعي كشور در زمينه امور اجتماعي و فرهنگي استان، تشكيل جلسات كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي استان، برنامه ريزي بمنظور توانمند سازي سازمانهاي مردم نهاد استان و نظارت مستمر بر فعاليت هاي آنان و بررسي و شناخت روشهاي مشاركت در امور اجتماعي و فرهنگي و فراهم آوردن زمينه فرهنگ عفاف و حجاب و صيانت از ارزشهاي اخلاقي از جمله اموري است كه انتظار دارد نسبت به آن تلاش و اهتمام نمائيد . توفيق روز افزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي ” مدظله العالي” در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در راستاي برنامه ها و اهداف دولت تدبير و اميد از درگاه پرودگار قادر متعال خواستارم.

مديركل دفتر هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري

همچنین محمدرضا خباز طي حكمي منوچهر صادقي قاديكلائي را به سمت مديركل دفتر هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري منصوب کرد.
متن كامل حكم استاندار بشرح زير است: 
نظر به مراتب تعهد، سوابق، تجربه و توانمندي جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت مديركل دفتر هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري منصوب مي شويد. 
ارزيابي وضعيت پيشرفت پروژه هاي مهم اقتصادي در استان و پيگيري لازم براي رفع مشكلات و موانع احتمالي، هدايت و راهبري امور مربوط به فراهم نمودن زمينه هاي لازم براي توسعه مناطق مختلف استان، بررسي راهكارهاي مناسب جهت توسعه صادرات، بررسي و شناسايي امكانات موجود استان در زمينه كشاورزي، دامپروري و صنعتي و ارائه پيشنهاد و راه حل مناسب به واحدهاي استاني از اهم اموري است كه اميد است با تجارب ارزشمند شما موجبات ارتقا و اعتلاي استان را فراهم سازيد.
توفيق روزافزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي” مدظله العالي” در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در راستاي برنامه ها و اهداف دولت تدبير و اميد از درگاه پرودگار قادر متعال خواستارم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب