12:13:30 - شنبه 21 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هواشناسی وزش باد شدید و رگبار برای سمنان پیش بینی کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: وزش باد شدید و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق برای استان پیش بینی می شود.

غلامرضا حسنی غربا افزود : بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره‌ای، با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز در استان در برخی ساعات وزش باد شدید، در برخی نواحی استان رگبار و رعد و برق و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
وی با هشدار درباره احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و و طغیان رودخانه های فصلی و خسارات احتمالی ناشی از وزش باد شدید، اتخاذ تمهیدات لازم را خواستار شد.
به گفته غربا، آسمان مرکز استان سمنان در ساعات آینده نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد شدید و افزایش ابر و رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می شود.
وی گفت: سامانه بارش زا در روز گذشته(جمعه) باعث بارندگی های پراکنده در استان سمنان شد که بیشترین میزان باران در مهدیشهر به میزان 4.2 میلیمتر و در سمنان به میزان 3.1 میلیمتر گزارش شد.
وی اظهار داشت : سرعت باد در بیشترین شدت در استان سمنان در 24 ساعت گذشته، در شهمیرزاد به 75.6 و در فرومد میامی به 72 کیلومتر بر ساعت رسید.
در 24 ساعت گذشته نردین در شهرستان میامی با 10 درجه سانتیگراد و شهرستان های گرمسار و آرادان با دمای 37 و 38 درجه سانتی گراد، به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان سمنان بودند.
امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان 17 و بیشینه دما 31 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب