12:15:06 - شنبه 21 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: کشور از مسیر اقتصاد مقاومتی، در همه زمینه ها به خود کفایی می‌رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 استاندار سمنان گفت: یکی از اهداف اصلی اقتصاد مقاومتی، خودکفا شدن کشور در همه زمینه هاست که در این راه باید همه مردم کمک کنند.

محمدرضا خباز در آیین آغاز احداث مجتمع تولیدی پلی اتیلن در شهرک صنعتی سمنان، با بیان اینکه دشمن اقتصاد را راه نفوذ به ایران اسلامی قرار داده است، افزود: باید تمام کارها و فعالیت ها در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی باشد.
وی اظهار کرد: مردم تلاش کنند اقتصاد را مبنای خودکفایی کشور قرار دهند از این طریق، مانع پیشرفت برنامه های دشمن در زمینه اقتصادی علیه ایران اسلامی شوند.
خباز با بیان اینکه هر واحد تولیدی که در استان سمنان ایجاد شود باعث خرسندی می شود، گفت: وظیفه همه دستگاه هاست تا به سرمایه گذاران کمک کنند و زمینه فعالیت آنان فراهم باشد.
وی افزود: واحدهای تولیدی علاوه بر مشارکت و تولید در محصولاتی که باعث رشد اقتصادی کشور می شود، زمین‌ساز اشتغال برای جوانان هستند.
استاندار سمنان یاد آور شد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، همه مردم موظف هستند تا از کالای داخلی حمایت کنند.
وی خاطر نشان کرد: بحث انتقال آب خزر به استان سمنان به طور کامل قطعی است که برای تامین لوله برای انتقال آب خزر به استان سمنان، به طور حتم از محصولات این واحد تولیدی استفاده می شود. 
وی از تمامی دستگاه های اجرایی خواست کمک به سرمایه گذاران را در دستور کار قرار دهند، زیرا این افراد باعث اشتغال زایی بیشتر، تولید و خودکفایی کشور می شوند. 
استاندار سمنان، با توجه به خواسته های مدیر عامل شرکت پل آب قومس، گفت: در خصوص تامین برق و آسفالت مسیر ورودی، در سریع ترین زمان اقدامات لازم صورت می گیرد.
واحد تولیدی پل آب قومس ،بزرگترین تولیدکننده پلی اتیلن استان سمنان در پنج بخش و در 27 هزار متر مربع به بهره برداری می رسد.
این واحد تولیدی در بخش اول برای 20 نفر به طور مستقیم و 50 نفر به طور غیر مستقیم و در مرحله دوم برای 80 نفر اشتغال ایجاد می کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب