11:29:33 - جمعه 20 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه سمنان :عملیات بیت المقدس پیروزی اسلام بر کفر بود
کانال تلگرام سمنان لاین

 امام جمعه موقت سمنان آمریکا را طاغوت زمان دانست و گفت : آمریکا و کشورهای همدستانش با تضعیف و نابودی کشورهای اسلامی، قصد اثبات کدخداگری خود را دارد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر عبدوس در نمازجمعه این هفته سمنان افزود: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)’ آمریکا شیطان بزرگ است’، بنابراین آمریکا، طاغوت زمان است و کفر به طاغوت همان دشمنی با آمریکاست.

وی با بیان این که آمریکا برای این که بتواند بر جهان حکمرانی کند اسلام را مانع خود می بیند و چشم دیدن جمهوری اسلامی ایران را ندارد، اظهار کرد: آمریکا به دنبال خاورمیانه و آسیای متلاشی شده می باشد.

وی خاطرنشان کرد : به فرموده رهبر معظم انقلاب همه باید حواسمان جمع باشد که کجا قرار داریم و قرار است به کجا برسیم و اطراف خود را به طور کامل رصد کنیم.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی گفت: همانگونه که رهبری انقلاب فرمودند دشمنی آمریکا علیه ایران پایان یافتنی نیست و در قضیه برجام نیز هدف معظم له این بود که قضیه برای مردم و جوانان و نوجوانان به صورت کامل روشن شود و بدانند که این شیطان بزرگ دست از کارهای خود برنمی دارد و اکنون همگان متوجه این قضیه شده اند.

عبدوس ادامه داد: مردم ایران با ایستادگی خود در برابر زیاده خواهی های دشمنان به خصوص آمریکا، اقتدار و عظمت کشور را با محوریت رهبری و اطاعت از فرامین ایشان به اثبات رساندند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و پیروزی رزمندگان در عملیات بیت المقدس مقابل دشمن، تصریح کرد : رزمندگان اسلام در این عملیات حدود پنج هزار کیلومتر مربع از خاک ایران را آزاد سازی کردند.

عبدوس تاکید کرد : پیروزی رزمندگان در مقابل دشمن در این عملیات، پیروزی اسلام بر کفر بود چرا که آن زمان تمام دنیا مقابل اسلام و ایران قرار داشت و این پیروزی بنا به فرموده امام راحل (ره) کار خدا بود.

امام جمعه موقت سمنان همچنین با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت امام عصر (عج) و تقارن آن با روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، وزارت اطلاعات را از مهم ترین نهادهای کشور جمهوری اسلامی دانست و گفت: هیچ نقطه ای از کشور از نظر سربازان گمنام امام زمان(عج) پنهان نیست و این مجاهدان گمنام، کشور را برای دشمنان ناامن کرده اند.

خطیب جمعه سمنان افزود : امنیت امروز ایران به برکت زحمات همه دلسوزان نظام، مخلصان و سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

عبدوس شاخص محبت به امام زمان (عج)را، میزان ارادت به ولایت عنوان کرد و گفت: هرکس می خواهد بداند چه اندازه منتظر امام زمان و محب اوست، میزان ولایت پذیری و اطاعت از ولی فقیه را در خود بسنجد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب