9:56:57 - سه شنبه 17 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
110قلم داروی دامی در شرکت رویان دارو سمنان تولید می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرعامل شرکت رویان دارو سمنان با بیان این که در این شرکت 110قلم دارو دامی تولید می شود، گفت : بیش از 30 درصد این داروها به کشور های منطقه صادر می شود.

 سیداحمد رضا میر مطلبی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: 75نوع دارو دامی این شرکت به کشور های افغانستان،عراق،ترکمنستان،آذربایجان وقزاقستان صادر می شود که برای اولین بار در کشور 32قلم از دارو های دامی به کشور عراق صادر می شود.
وی اظهار داشت:هشت قلم از دارو های دامی تولیدی این شرکت تحت لیسانس شرکت های دامی مطرح کشورهای اروپایی و آمریکا تولید می شود و نظارت مستقیم شرکت های خارجی، کیفیت داروهای رویان در بازار های جهانی را بسیار رونق بخشیده است.
مدیرعامل شرکت رویان دارو اضافه کرد: این شرکت در سال 84 با 30 متخصص و کارگر آغاز به کار کرد و در سال جاری با 160کارگر و6خط تولیدی به فعالیت خود ادامه می دهد.
میر مطلبی با بیان این که بیش از 6میلیون لیتر دارو دامی در ماه در این شرکت تولید می شود ، خاطرنشان کرد: سه هزار و700 کیلو گرم پودر دامی مانند آنتی بیوتیک و ویتامین در این شرکت تولید می شود.
وی حجم تولیدات پودری این شرکت را بی نظیر توصیف کرد و افزود : برای در اختیار داشتن بازارهای داخلی،30نوع دارو برای تنظیم بازار از کشور های خارجی وارد می کنیم.
مدیرعامل شرکت رویان دارو ادامه داد: پس از برجام زمینه حضور شرکت های دارویی برتر اروپا به ایران فراهم شده است و افزایش کیفیت و تولید محصول با قیمت کمتر ،رقابت با این شرکت ها را آسان تر خواهد کرد.
وی افزود: تسهیلات کم بهره به مرغداران و فعال سازی مجدد شرکت های دارویی ، بازار کم بهره مرغ در استان و کشور را رونق خواهد داد .
میر مطلبی تصریح کرد : در سال گذشته با تخصیص اعتبار 30 میلیارد ریال، آزمایشگاه میکروبی وشیمی با حضور مسئولان استانی در این شرکت افتتاح شد.
وی خاطر نشان کرد: شرکت رویان دارو بیش از 95 درصد از نیازهای بازار دامی کشور را تامین می کند و در سال گذشته این شرکت در سال گذشته از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان شرکت نمونه تولیدی برتر در کشور شناخته شد.
44شرکت دارو سازی دام و طیور در کشور فعال هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب