21:02:54 - سه شنبه 17 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قاچاقچیان هشت کیلوگرم شیشه در سمنان دستگیر شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

فرمانده انتظامی استان سمنان از شناسایی و دستگیری 2 تن از عناصر اصلی توزیع موادمخدر صنعتی در شهرستان سمنان و کشف هشت کیلو و 750 گرم شیشه در استان خبر داد.

سردار روح الامین قاسمی  گفت: در پی اقدامات گسترده اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان، یکی از توزیع کنندگان اصلی مواد دمخدر صنعتی در شهرستان سمنان شناسایی شد.
وی به تشکیل پرونده و هماهنگی با مرجع قضایی در این خصوص اشاره و خاطرنشان کرد : در تحقیقات نامحسوس پلیس، تمام مخفیگاه های متهم و وسایل نقلیه ای که با آن ها اقدام به فروش مواد می کرد، شناسایی شد.
وی از طراحی عملیات دستگیری متهم و اعزام چهار تیم عملیاتی به مخفیگاه وی خبر داد و تصریح کرد : در بازرسی ماموران انتظامی از منزل این متهم، هشت کیلو و 750 گرم شیشه کشف و متهم با هویت(ح- ق) 50 ساله و قاچاقچی سابقه دار، دستگیر شد.
سردار قاسمی به ادامه عملیات و بازرسی از مخفیگاه های دیگر متهم و دستگیری همدست تهرانی و 55 ساله وی اشاره و خاطر نشان کرد: در بازرسی ماموران انتظامی از دیگر مکان های مورد استفاده متهمان، 11 سکه قدیمی نیز کشف شد.
وی بر مبارزه مستمر با سوداگران مرگ تا ریشه کنی این معضل خانمان‌سوز تاکید و به مردم توصیه کرد: در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه قاچاقچیان مواد مخدر، موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان بگذارند. 
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه پرونده پس از تکمیل تحقیقات به همراه متهمان ، تحویل مرجع قضایی شد، تصریح کرد: با اعتقاد به این که مواد مخدر و آسیب های ناشی از آن منشا بسیاری از جرائم و معظلات اجتماعی است، مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در اولویت فعالیتهای پلیس قرار دارد و پلیس برنامه ویژه ای برای آن دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب