21:08:25 - سه شنبه 17 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان ؛ دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بنیان های مرسوس است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین/ استاندار سمنان گفت : دانشگاه آزاد اسلامی به تنهایی بخشی از بار سه وزارت آموزش وپرورش ، بهداشت درمان وآموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به دوش می کشد که این آثار وبرکات زیادی را برای جامعه به ارمغان آورده است.

 

 محمدرضا خباز روز سه شنبه بعد از بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در جمع اعضای هیات علمی این دانشگاه افزود : دانشگاه آزاد اسلامی یکی ازآن بنیان های مرسوسی است که درابتدای انقلاب با پیشنهاد آیت الله هاشمی رفسنجانی و با استفاده از راهنمایی های حضرت امام(ره) تاسیس و راه اندازی شد.
وی اظهار داشت: این با عدم تکیه بر بودجه و اعتبارات دولتی توانسته فراز ونشیب های سختی را پشت بگذارد.
استاندار سمنان ادامه داد: امروز خوشحال هستیم که پافشاری تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور نگذاشت جریان افتخارآفرین این دانشگاه از مسیر اصلی خود خارج شود.
وی خاطرنشان کرد : چون این بنای عظیم بر نیت خیر و حق استوار است بنابراین نمی توان حق را کتمان کرد و خداوند متعال هم خیرات و برکات خود را بر این دانشگاه ارزانی داشته است.
به گزارش سمنان لاین ازایرنارییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: براساس مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت استانی مدیریت شده و حضور مدیران و فرهیختگان عالم و توانمند در هیاتهای امنای استانی سبب اعتلا و پیشرفت واحدهای این دانشگاه در هر استان می شود.
رنجبر بهادری اظهار کرد: پیگیری تکمیل طرح های عمرانی ناتمام، پیگیری و احداث طرح های فرهنگی ماندگار و ایجاد طرح های ملی شامل ساها و شفا از دیگر خدمات انجام شده است که برای نسل های آینده باقی خواهند ماند.
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اشاره به شاخص های آموزشی استان مانند درصد دانشجویان شاغل به تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی و نسبت استاد به دانشجو یادآور شد که وضعیت موجود از نقاط قوت دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان محسوب شده و پیش از این نیز مورد تحسین ریاست عالی دانشگاه نیز قرار گرفته است.
حجه الاسلام والمسمین دکتر رضا کهساری رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان سمنان به استناد روایتی از امام صادق (ع )گفت: امنیت، عدالت و رفاه سه عاملی هستند که از جمله نیازهای اساسی مردم بوده و دیگر اقدامات در ذیل این سه عامل قرار دارد و ضروری است تمامی مسئولان اجرایی کشور در توجه به این سه موضوع اهتمام داشته باشند.
استاندار سمنان پس از این نشست با حضور در گلزار شهدای گمنام با قرائت فاتحه به مقام شامخ سه شهید آرمیده در خاک این دانشگاه ادای احترام کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب