10:32:35 - دوشنبه 16 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخذ مجوز دوره PHD پرستاري براي دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

همزمان با فرارسيدن اعياد شعبانيه، جشن ازدواج دانشجويي 30 زوج دانشجوي دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان با عنوان “از عشق تا بهشت” برگزار شد.

 در اين مراسم كه تا ساعات پاياني شب گذشته ادامه داشت، رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان، نماينده ولي فقيه در دانشگاه هاي استان سمنان، معاونين، اساتيد و جمعي از دانشجويان و خانواده هاي آنان نيز حضور داشتند.

از حاشيه هاي جالب اين مراسم خبر خوش رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان به دانشجويان رشته پرستاري بود كه با تشويق و استقبال زياد آنان همراه بود.

دكتر مهدي شادنوش در اين مراسم از اخذ مجوز دوره PHD  پرستاري براي دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان خبر داد و گفت: چندين مجوز ديگر براي دوره هاي كارشناسي ارشد توانبخشي و… نيز اخذ شده است.

از حاشيه هاي ديگر مراسم سوالات مجري برنامه از رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان در خصوص تاريخ ازدواج و ميزان مهريه همسر وي بود، كه رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان در اينباره گفت: هر يك از دانشجويان توانست ميزان مهريه ازدواج بنده را حدس بزند جايزه مي‌گيرد.

شادنوش در نهايت ميزان مهريه ازدواج خود را 59 سكه بهار آزادي اعلام كرد كه با تعجب دانشجويان مواجه شد و در واكنش به تعجب دانشجويان گفت: اين عدد را به نيت حروف ابجد نام خود براي تعداد مهريه برگزيده‌ايم.

حضور زوجي از كشور پرو كه به تازگي ازواج كرده بودند و در 6 ماه گذشته به دين مبين اسلام وارد شده و مسلمان شده بودند نيز از ديگر حاشيه هاي اين جشن ازوداج دانشجويي بود، اين زوج در شهر مقدس قم، طلبه حوزه علميه هستند.

به گزارش ايسنا اجراي واقعي و نمادين عقد ازوداج يك زوج دانشجو در اين مراسم، يكي ديگر از حواشي اين مراسم بود، كه زوج جواني با 14 سكه طلا مهريه در اين قسمت از برنامه به عقد هم در آمدند، از حاشيه هاي اين قسمت از برنامه اجازه تلفني پدر عروس براي جاري شدن خطبه عقد بود كه با تشويق زياد دانشجويان همراه شد.

اجراي شعر طنز با موضوع ازدواج، اجراي نمايش طنز با موضوع ازدواج شبكه مجازي و فيسبوكي، موسيقي و… از برنامه هاي ديگر جشن ازدواج دانشجويي بود.

پخش كليپ سخنراني يكي از اساتيد دانشگاه هاي كشور با موضوع سن بلوغ و سن ازدواج دختران و پسران يكي ديگر از حاشيه هاي جالب جشن ازدواج دانشجويي بود كه واقعيات بيان شده در اين كليپ تعجب حاضرين و دانشجويان را به همراه داشت.

در حاشيه برگزاري اين جشن ازدواج دانشجويي نمايشگاهي با موضوع حجاب اسلامي و ايراني داير شده بود.

كليه برنامه هاي اين همايش توسط دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان طراحي و اجرا شده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب