18:41:27 - یکشنبه 15 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار استاندار با خانواده‌ معظم شهید مخترع سمنانی
کانال تلگرام سمنان لاین

 
    

استاندار سمنان در ادامه دیدارها با خانواده‌های معظم شهدا ، با خانواده شهید پازوکی طرودی از شهدای تفحص پیکرهای شهدا که هفته گذشته در ارتفاعات کانی مانگا عراق آسمانی شد، دیدار کرد.

محمدرضا خباز در این دیدار که پدر ، مادر ، همسر ، فرزندان و برادران شهید نیز حضور داشتند ضمن تجلیل و تقدیر از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های این شهید گفت: خدا را شاکریم که توفیق به ما داد در خانه شهید که از نخبه‌ها و فعالین تولید و کار بود حضور پیدا کردیم.

وی با تجلیل از جایگاه رفیع مقام شهید خاطرنشان کرد: در وهله نخست باید از اینکه چنین انسان ارزشمندی که برای جامعه مفید بوده و او را از دست داده‌ایم باید تسلیت گفت اما از اینکه این شهید به لقاء ا…پیوست و به پیشگاه خداوند باری‌تعالی رفت و افتخار بزرگی نصیبش شد باید تبریک گفت.

وی با اذعان به اینکه شهادت راه و مسیری انتخابی است که انسان‌های ارزشمند این مسیر را انتخاب می‌کنند تصریح کرد: رحمت خدا به این خانواده که با لقمه حلال این چنین فرزندی را که شاخص، نابغه و مخترع است و  100 اختراع دارد پرورش داده تا به جامعه و خانواده ایثارگران کمک کند .

استاندار سمنان اضافه کرد: شهید پازوکی طرودی برای خوشحالی خانواده های شهدا و ایثارگران اختراعاتی داشت تا با تلاش و فعالیت خودش و تحقیق، تفحص و جستجو آثاری از شهدا را بدست بیاورد تا دل این خانواده ها خوشحال شود.

دکتر خباز افزود: همه ما به این شهدا افتخار می‌کنیم و به این خانواده شهدا می‌بالیم که انسان‌های فریخته و دلسوز را به جامعه تحویل می‌دهند و این انسان‌ها تا پای جان برای رسیدن به هدف و اعتقاد خودشان ایستاده‌اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب