18:40:10 - یکشنبه 15 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعطیلی تعدادی از واحدهای تولیدی سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان سمنان از تعطیلی و نیمه‌فعال بودن تعدادی از واحدهای تولیدی سمنان خبر داد.

 

سیدعباس دانایی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان در فرمانداری سمنان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و اعضای ستاد شهرستان، یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را رونق اقتصادی کشور در سال 95 و ایجاد تحرک در بخش‌های مختلف تولیدی بر مبنای اجرای منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

وی بیان داشت: در احیای تولید داخلی از تمام توان دستگاه‌های اجرایی در رسیدگی به حل و فصل مشکلات و رفع موانع پیش روی بنگاه‌ها واحدهای تولیدی شهرستان استفاده خواهد شد.

رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان سمنان با اشاره به تعطیلی و نیمه فعال بودن تعدادی از واحدهای تولیدی گفت: تلاش ما، ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال با پویا کردن این واحدهای تولیدی و حمایت از واحدهای تولیدی فعال در حوزه شهرستان است.

دانایی با تأکید بر لزوم مشارکت مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اصول مدنظر مقام معظم رهبری گفت: برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی پس از ابلاغ سیاست‌های کلی در سطح کشور و مرکز استان آغاز تدوین طرح‌ها و پیشنهاد‌های دستگاه‌های اجرایی در ایجاد بستر رونق اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی، گردشگری، خدمات و … خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب