7:10:52 - یکشنبه 15 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید استاندار از كارخانه كاشي سمنان و كارخانه پاكريس در مهديشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از اعتماد دولت تدبیر و امید به بخش خصوصی به‌مثابه یکی از مهمترین سرمایه‌های این دولت برای عبور از رکود و ایجاد رونق اقتصادی در کشور یاد کرد.

محمدرضا خباز در پایان بازدید از چندین واحد تولیدی بخش خصوصی در مهدیشهر، اظهار کرد: دولت یازدهم تلاش بسیار وافري براي خروج از رکود و ايجاد رونق اقتصادي در كشور دارد و همراهی بخش تولید می‌تواند به تحقق این هدف کمک کند.

وی که از بخش‌های مختلف كارخانه كاشي سمنان و كارخانه پاكريس در مهديشهر بازديد می‌کرد، تصریح کرد: همه برنامه و سياست‌هاي دولت در راستاي فعال‌كردن بخش خصوصي و توليد و حل مسائل و مشكلات صنعت، معدن و واحدهاي توليدي است.
خباز اضافه كرد: دولت به مجموعه بخش خصوصي اعتقاد حقیقی دارد و اين اعتماد دو سویه حاکمیت و بخش خصوصی سرمايه خوبي است.
استاندار سمنان همچنين بر توجه به تامين نقدينگي و تامين زمين براي ساخت انبار براي پوشش توليدات و مواد اوليه كارخانه‌ها تاكيد كرد.

وي به خدمات و تلاش‌هاي شركت كاشي سمنان اشاره کرد و افزود: شركتي كه به موضوع حقوق كارگران و مطالبات توجه كند شركت ممتازي است.
خباز همچنين كارخانه كاشي سمنان را داراي برند ممتاز و داراي رتبه عنوان كرد و از زحمات و تلاش‌هاي مديريت و دست اندركاران این واحد تولیدی در ايجاد فضاي مطلوب در كارخانه تجلیل کرد.

این مقام ارشد اجرایی همچنين از كارخانه پاكريس مهديشهر و فضاي ساختماني و فيزيكي آن بازديد و در نشستي با مسئولين این كارخانه نیمه تعطیل بر حل مسائل و مشكلات آن با رايزني با بنياد مستضعفان، مالک اصلی آن تاكيد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب