18:29:25 - شنبه 14 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ‌زنی پایگاه سلامت مهر دامغان
کانال تلگرام سمنان لاین

 
    

در آیینی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و مسئولان شهرستان دامغان پایگاه سلامت مهر در دامغان کلنگ‌زنی شد.

 مهدی شادنوش در آیین کلنگ‌زنی این پایگاه، اظهار کرد: وزارت بهداشت پایگاه‌های سلامت را با هدف اجرای طرح پزشک خانواده و سلامت همگانی در شهرهای زیر 50 هزار نفر جمعیت اجرا می‌کند.

وی از ایجاد و راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت در شهرستان‌های تحت‌پوشش این دانشگاه خبر داد و افزود: افتتاح و راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت می‌تواند به ارتقاء سطح سلامت در کشور کمک شایانی کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در ادامه سفر امروز خود به دامغان از ساختمان تصویربرداری طباطبایی، بیمارستان ولایت این شهر بازدید و با تجلیل از طباطبایی خیر فعال حوزه سلامت، گفت: این خیر نوع‌دوست هزینه 5.7 میلیارد تومان برای راه‌اندازی دستگاهMRI در دامغان هزینه می‌کند.

دکتر شادنوش با بیان اینکه برای احداث ساختمان مرکز تصویربرداری این بیمارستان بالغ بر 300 میلیون تومان هزینه شده است، اظهار امیدواری کرد: مراحل تجهیز این مرکز نیز به‌سرعت به اتمام رسیده تا مردم از این خدمات بهره‌مند شوند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: مرکز تصویری‌برداری بیمارستان ولایت دامغان در زمینی به مساحت 280 مترمربع احداث شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان همچنین از مرکز سلامت سیدالشهدا (ع) بازدید و در جریان آخرین فعالیت‌های عمرانی در این پروژه حوزه سلامت نیز قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب