19:44:39 - چهار شنبه 11 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه های روز سمنان درنمایشگاه بین المللی کتاب تهران، جمعه برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت : برنامه های فرهنگی روز استان سمنان، جمعه بیست و چهارم اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.

محمدرضا سوقندی گفت: برنامه های فرهنگی روز استان سمنان در نمایشگاه کتاب تهران جمعه بیست و چهارم اردیبهشت از ساعت ١٥:٣٠ تا ١٧:٣٠ در سالن برنامه های فرهنگی مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.
وی اظهار داشت : در این برنامه علاوه بر مسئولان کشوری و استانی، جمعی از اهالی فرهنگ و هنر، فرهیختگان و اندیشمندان نیز شرکت دارند.
وی رونمایی از دو جلد کتاب مجموعه داستان های رضوی، برنامه های فرهنگی و تجلیل از نویسندگان را از جمله برنامه های روز استان سمنان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برشمرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ادامه داد: ١٠ تن از ناشران این استان با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بخش از انتشارات خود را در معرض دید و عرضه قرار داده اند.
وی تصریح کرد : ساعت ١٠ صبح جمعه نیز نمایشگاه تازه های نشر، آثار هنرمندان استان سمنان برپا و برنامه موسیقی بومی محلی نیز در قالب برنامه های روز استان سمنان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از پانزدهم اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان خلیج فارس مقابل مرقد مطهر امام راحل فعالیت خود را آغاز کرده و تا بیست و پنجم اردیبهشت ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب