12:47:58 - سه شنبه 10 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منزل مسکونی در سمنان طعمه حریق شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین / سعید اسماعیل‌پور گفت: سماور روشن در منزل مسکونی واقع در میدان مادر به سمت فاز یک که مالک آن در محل حادثه حضور نداشت به علت اتمام آب و حرارت بالا آتش گرفت و هنگامی که شعله‌های آن در حال سرایت به قسمت‌های دیگر بود از سوی آتش‌نشانان خاموش شد.

وی افزود: این حادثه شب گذشته به اطلاع سامانه 125 رسید که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی بی‌درنگ مأموران ایستگاه شماره یک را به محل حادثه اعزام کرد.

به گزارش سمنان لاین ازفارس مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: در داخل آشپزخانه یک واحد مسکونی به مساحت تقریبی 90 متر مربع، سماور روشن به علت اتمام آب درون و حرارت زیاد دچار آتش‌سوزی شد و شعله‌های آن در حال سرایت به اطراف بود که شهروندان موضوع را به سامانه 125 آتش‌نشانی اطلاع دادند.

اسماعیل‌پور ادامه داد: آتش‌نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی شعله‌های آتش را خاموش کرده و پس از لکه‌گیری کامل و خارج کردن دود از داخل ساختمان به مأموریت خود پایان دادند.

وی به کلیه شهروندان توصیه کرد: هنگام خروج از منزل، از خاموش بودن وسایل گازسوز اطمینان حاصل کنند تا از بروز این حوادث جلوگیری شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب