20:19:25 - دوشنبه 9 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرودگاه سمنان در مسیر پیشرفت
کانال تلگرام سمنان لاین

 
 
در راستای اتصال فرودگاه سمنان به گاز شهری ، مرحله لوله گذاری محوطه بیرونی  فرودگاه سمنان به اتمام رسید.
به گزارش سمنان لاین در این مرحله ،  از ایستگاه  تقلیل فشار گاز تا ساختمان اداری و ایمن زمینی و پلیس لوله گذاری (پلی اتیلن)انجام شد.
 
همچنین در راستای پی گیریهای مدیریت و کارکنان فرودگاه سمنان و همکاری واحدهای ستادی شرکت فرودگاههای کشور ، در مدت زمان کمتر از 8 ماه ، 64 هکتار به مساحت فرودگاه سمنان اضافه شد که مساحت فرودگاه به بیش از 328 هکتار رسید.گفتنی است؛ اعتبار پروژه بهسازی و توسعه باند فرودگاه سمنان بالغ بر 143 میلیارد ریال پیش بینی شده است.
از دیگر اقدامات مثبت  مدیریت جدید فرودگاه سمنان هماهنگی جهت عیادت نمايندگان شركت فرودگاه‌هاي کشور از كاپيتان محسنيان بود. 
احمدرضا محسنيان، مدير پیشین فرودگاه سمنان مدتي پيش دچار ضايعه مغزي شد.  يداله آقايي‌صائم، مدير روابط‌عمومي و جمال نبي، رئيس اداره امور رفاهي شركت فرودگا‌ه‌هاي كشور و حسین شجاعی سرپرست فعلی فرودگاه سمنان به نمايندگي از طرف رحمت‌اله مه‌آبادي رئیس هیات مدیره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به شهر سمنان عزيمت و از كاپيتان محسنيان عيادت كردند.
در جريان اين ملاقات، آقائي‌صائم پيام رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور مبني بر آرزوی بهبودي كامل براي مدير سابق فرودگاه سمنان را به وی ابلاغ و در جريان روال درمان وي قرار گرفت.
نفر اول ازسمت راست مهندس شجاعی مدیر فعلی و نفر سوم ازسمت راست کاپیتان محسنیان مدیر سابق فرودگاه سمنان
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب