8:06:50 - دوشنبه 9 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به‌عنوان مزکز علمی کاربردی نمونه کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

   

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز سمنان به‌عنوان یکی از سه مزکز علمی کاربردی نمونه جهاددانشگاهی کشور انتخاب و معرفی شد.

وی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در آیین گردهمایی روسای مراکز علمی‌کاربردی‌ جهاددانشگاهی کشور که با حضور معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور، رئیس دانشگاه جامع علمی‌-کاربردی کشور برگزار شد، از این مرکز به عنوان مرکز علمی-کاربردی نمونه کشور تقدیر شد.

وی با بیان اینکه مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان پیش از این نیز به‌عنوان مرکز برتر و نمونه کشوری انتخاب شده بود، افزود: مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز سمنان در سال 91 به‌عنوان مرکز نمونه و در سال‌های 92 و 93 نیز به عنوان یکی از 10 مرکز علمی کاربردی برتر جهاددانشگاهی کشور انتخاب و معرفی شده است.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز سمنان از تحصیل بالغ بر 700 دانشجو در این مرکز خبر داد و خاطرنشان کرد: این دانشجویان در 21 کدرشته مشغول به تحصیل هستند.

منصفی‌راد، وجود اساتید مجرب و کیفیت آموزشی را از مهمترین ملاک‌ها در انتخاب مراکز نمونه ارزیابی و تصریح کرد: وجود خدمات مالی و دانشجویی مناسب، ارائه خدمات کیفی آموزشی، انجام فعالیت‌های پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، تدوین و بازنگری دوره‌های آموزشی و مدیریت اثربخش، فضای آموزشی مناسب و… از مهمترین معیارهای موثر در انتخاب مراکز برتر و نمونه در سال‌جاری بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب