13:16:04 - جمعه 6 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی : عفاف ، حجاب و حیا از نشانه های تقواست
کانال تلگرام سمنان لاین

 نماینده ولی در استان و امام جمعه سمنان گفت : جمهوری اسلامی ایران درد بی درمان امریكا شده است.

 آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود : امریكا هرچه دست و پا می زند ، تهدید و تحریم و تهمت به جمهوری اسلامی ایران می زند به جایی نمی رسد.
وی اظهار داشت : امریكا گفته است كه جمهوری اسلامی ایران حق ندارد در خلیج فارس رزمایش برگزار كند این حرفها نشان می دهد كه امریكا خیلی پر رو و خیلی بی حیا شده است.
وی خاطرنشان كرد : خلیج فارس، خانه ماست ، شما چه حقی دارید با ایران اسلامی اینگونه سخن بگویید؟ مگر كدخدا هستید ؟ ملت ایران تا آخرین نفس و قدم در مقابل امریكا ایستاده است.
وی همچنین به ولادت باسعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) ، روز پاسدار و جانباز اشاره كرد و گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی مقدس بوده و به فرمان امام راحل تاسیس شده است. 
امام جمعه سمنان در چواب این پرسش كه چرا سپاه پاسداران مغضوب امریكاست، خاطرنشان كرد : چون سپاه همواره با دشمنان خارجی و داخلی می جنگند.
وی در عظمت و جایگاه این نهاد انقلابی در حفظ و حراست از كیان اسلامی ، تصریح كرد : امام راحل فرمود اگر سپاه نبود كشور هم نبود.
شاهچراغی در بخش دیگری با اشاره به هفدهم اردی بهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی بر ضرورت استفاده بیشتر از ظرفیت این نهاد در روستاها و مناطق محرم تاكید كرد.
امام جمعه سمنان به اجرای طرح امنیت اخلاقی واجتماعی در كشور وبرخورد با مظاهر علنی بدحجابی ودیگر ناهنجاریهای اجتماعی در جامعه اشاره كرد و گفت : عفاف ، حجاب و حیا از نشانه های تقواست و همه باید در ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی ازمنكر ، برخورد با بدحجابی و دیگرناهنجاری های اجتماعی مشاركت كنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب