7:06:01 - سه شنبه 3 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید استاندار بر تشكيل اتاق فكر نخبگان در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین _ استاندار سمنان با اشاره به آمار بالاي نخبگان ثبت‌شده در بانک اطلاعاتی نخبگان استان سمنان، تشكيل اتاق فكر نخبگان را امري مهم و ضروري ارزيابي كرد.

 

به گزارش سمنان لاین ازایسنامحمدرضا خباز در دومين جلسه شوراي علمي نخبگان که با هدف بررسي تعيين شاخص‌هاي سرآمدان و نخبگان در حوزه‌هاي كشاورزي هنر و ادب ، فرهنگ، صنعت، كارافريني، معدن، آب و خشكسالي، شركت‌هاي دانش بيان‌، سوغات و صنايع دستي و تشكيل كارگاه‌هاي تخصصي نخبگان و با حضور معاون اقتصادي و منابع انساني استانداري، رئيس بنياد نخبگان استان و مديران عضو این شورا در محل سالن غدير استانداري سمنان برگزار شد اظهار کرد:با توجه به نقش مهم چنين تشكيلاتي در تبادل انديشه‌ها و ارتقاي سطح نخبه‌پروري، بايد به سرعت مقدمات شكل‌گيري آن فراهم شود.

این مقام ارشد اجرایی حضور مديران ارشد دستگاه‌هاي مرتبط در جلسات نخبگان را الزامي دانست و گفت: اين‌گونه جلسات بايد هدف‌مند و با موضوعات تخصصي و محوري برگزار شود تا بتوان به اهداف مد نظر دست يافت.

وي با اشاره به تاكيد ويژه‌ي مقام معظم رهبري مبني بر لزوم حمايت از نخبگي و نخبگان كشور افزود: امروز جامعه نخبگان كشور بايد با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود به سمت تحقق كاركردهاي علمي و فرهنگي مورد انتظار از اين بخش جامعه حركت کند.

استاندار سمنان توجه و رسيدگي به مسايل نخبگان را يكي از وظايف مهم مديران دستگاه‌ها دانست و گفت: بايد براساس واقعيات و امكانات موجود زمينه‌ي شناسايي استعدادهاي شايسته و رشد و توسعه‌ي نخبگان را در استان فراهم كنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب