9:25:17 - دوشنبه 2 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاتب مطرح کرد؛ارتقاء موسسه آموزش عالی ایوانکی به دانشگاه !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین _ نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان از ارتقاء موسسه آموزش عالی ایوانکی به دانشگاه ایوانکی خبر داد.

 

دکتر غلامرضا کاتب در آیین ارتقاء این موسسه آموزش عالی به دانشگاه،با اشاره به ظرفیت‌های دانشگاهی در کشور از فارغ التحصیلی هشتصد هزار دانشجو در سال خبر داد و اظهار کرد: دانشگاه‌ها باید برای رفع معضل بیکاری با توجه به این آمار بالای فارغ التحصیلان تنها به کارآفرینی بیاندیشند.

 

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: دو سال است که در قانون به‌دنبال این خط‌مشی هستیم که دانشجو نباید دوران تحصیلات را تنها به تئوری بگذرانند بلکه باید کارآفرینی و اشتغالزایی را نیز بیاموزند.

 

به گزارش سمنان لاین ازایسناکاتب تصریح کرد: یکی از اقداماتی که در قانون برای این امر تصویب شده است ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان در دوره دانشجویی توسط دانشجویان است.

 

رییس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس نهم اظهار داشت: دانشجویان با ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند علاوه بر تولید علم در مسیر اشتغال‌زایی و ایجاد اقتصاد پایدار نیز گام بردارند.

 

کاتب همچنین با اشاره به روز بزرگداشت مقام معلم به اندیشه‌های استاد مطهری اشاره کرد و گفت‌: جامعه علمی ما باید با عمق تفکرات شهید مطهری آشنا شوند.

 

وی با بیان اینکه شهید مطهری شخصیتی بوده که امام راحل زبان و قلم و گفتمان وی را استثنایی می‌دانستند،

 افزود: اندیشه و بیانات شهید مطهری برای تمام افراد جامعه قابل فهم و استفاده است.

 

 نماینده منتخب مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس دهم تاکید کرد: مطهری اسلام را به درستی و با هوشمندی و عقلانیت می‌شناخت و به همین اندازه با ادیان و افکار و اندیشه‌ها و تفکرات سیاسی آشنا بود و به همین دلیل است که حرف و کلام ایشان بر روی همه تاثیرگذار بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب