20:20:57 - دوشنبه 2 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایگاه امداد هوایی هلال احمر استان سمنان به بهره برداری می رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین _ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از افتتاح و بهره برداری پایگاه امداد هوایی هلال احمر این استان (واقع درسرخه) در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

حسن شکراللهی روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: پایگاه امداد هوایی هلال احمر بزرگترین پروژه تملک دارایی و سرمایه ای بوده و یکی از منحصر به فردترین پایگاه های امداد هوایی کشور است.

وی پیشرفت فیزیکی این پایگاه را 85 درصد اعلام و اظهار کرد: برای احداث و راه اندازی این پایگاه در مجموع 30 میلیارد ریال پیش بینی شده بود که تاکنون 25 میلیارد ریال هزینه و برای تکمیل آن پنج میلیارد ریال اعتبار دیگر مورد نیاز است.

وی خاطرنشان کرد : در صورت اختصاص اعتبارات لازم، 15 درصد باقی مانده این پایگاه تکمیل و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان یادآور شد : سازمان هلال احمر کشور پس از افتتاح ، بالگرد در نظر گرفته شده برای این پایگاه را تحویل استان سمنان خواهد داد.

شکراللهی همچنین از برگزاری برنامه های متنوع در هفته هلال احمر امسال در این استان خبر داد وگفت: عطر افشانی و گلباران مزار شهداء، دیدار با خانواده معظم شهدا، اجرای مانور امدادی، دیدار با ائمه جمعه، برگزاری انتخابات مجامع و هیات های اجرائی هلال احمر از جمله برنامه های این هفته است.

18 تا 24 اردیبهشت ماه هفته هلال احمر نام گذاری و شعار امسال ‘بنی آدم اعضای یک پیکرند’ اعلام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان در بخش دیگری گفت: 80 نفر از این استان برای چهارمین دوره انتخابات مجامع و هیات های اجرائی هلال احمر ثبت نام کردند.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین دوره انتخابات مجامع و هیات های اجرائی هلال احمر استان سمنان، تصریح کرد: با تصمیم گیری انجام شده، امسال فقط کسانی حق رای دارند که داوطلب واقعی هلال احمر باشند و در سال گذشته همکاری خوبی را در کارنامه خود به ثبت رسانده باشند.

شکراللهی با بیان اینکه این دوره از انتخابات 24 اردیبهشت ماه در استان برگزار می شود، گفت: تعداد 4 هزار و 662 نفر از داوطلبان واقعی شرایط حضور در پای صندوق رای را دارند و می توانند با شرکت در انتخابات به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

وی ادامه داد: این انتخابات با هدف نهادینه کردن مشارکت اعضا و داوطلبان فعال، افراد نیکوکار و خیرین و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری و موثر آن ها در ارکان تصمیم گیری جمعیت هلال احمر صورت می گیرد.

شکراللهی بیان داشت : همه اعضا و داوطلبان فعال و واقعی واجد شرایط شرکت در انتخابات مجمع هلال احمر هر شهرستان، حق رای و انتخاب اعضای شورای اجرایی و بازرسان جمعیت هلال احمر شهرستان مربوطه را دارند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد : برای برگزاری این انتخابات 13 شعبه اخذ رای در استان سمنان پیش بینی شده است.

به گفته وی در مجموع 35 نفر اعضای هیات اجرائی و بازرس در این انتخابات توسط رای دهندگان انتخاب می شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب