13:05:05 - یکشنبه 1 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
31 نفر در شهرستان های سمنان و گرمسار در آزمون های کتبی شهرداری / استخدام پس از مصاحبه
کانال تلگرام سمنان لاین

سرپرست دفتر امور اداری شهری و شوراهای استانداری سمنان ، بودجه سال جاری شهرداری های این استان را بیش از چهار هزار و 780میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این رقم اعتبار نسبت به سال گذشته 9 درصد رشد داشته است.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، حسن شکریان روز یکشنبه در جلسه شهرداران استان در سالن همایش مدیریت بحران استانداری افزود: بودجه سال گذشته شهرداری های استان سمنان چهار هزار و 390 میلیارد ریال بود که این رقم در سال جاری به چهار هزار و 780میلیارد افزایش یافته است.

وی اظهار داشت : 140 میلیارد ریال از کل بودجه شهرداری های استان از طریق سازمان شهرداری تامین و 85 درصد ازکل بودجه این حوزه از طریق مالیات و ارائه خدمات به مردم تامین می شود.

سرپرست دفتر امور اداری شهری و شوراهای استانداری سمنان با اشاره راه اندازی سامانه درج بودجه شهرداری ها در کشور خاطرنشان کرد: استان سمنان در ارائه بودجه شفاف شهرداری ها، در کشور رتبه نخست را دارد.

شکریان اضافه کرد : ایجاد مشاغل های جدید در حوزه شهری و روستائی زمینه های شغلی جدیدی را فراهم کرده است که طی آن 473نفر در سال گذشته در آزمون های استخدامی شهرداری های شرکت کردند که براساس سهمیه هفت نفر به استخدام شهرداری در می آیند.

وی ادامه داد : 31 نفر در شهرستان های سمنان و گرمسار در آزمون های کتبی شهرداری در سال گذشته پذیرفته شدند که در مرحله سه برابر ظرفیت، بعد از مصاحبه در شهرداری ها استخدام خواهند شد.

شکریان تصریح کرد : استخدام کارگر یا کارمند در شهرداری ها فقط از طریق مصاحبه صورت می گیرد و بکارگیری نیرو بدون آزمون استخدامی جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد خواهدشد.

وی ارائه برنامه پنج ساله توسعه از طرف شهرداری ها را ضروری دانست و تاکید کرد : تهیه آیین نامه های اجرایی و ایجاد برنامه ریزی های منسجم و بلند مدت زمینه رشد کیفی و کمی شهرداری ها و رفاه مردم در اجتماع را فراهم خواهد کرد.

بیست شهرداری با اشتغال بیش از سه هزار و 170 نفر در استان شمنان فعالیت دارد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب