13:11:36 - یکشنبه 1 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار سمنان :جذب سرمایه گذار یکی از برنامه های اساسی شهرداری سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

شهردار سمنان گفت : باید با ارائه برنامه های مطلوب و شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری حوزه شهری، زمینه حضور سرمایه گذاران به استان سمنان را فراهم کنیم.

 

حسین موسوی روز یکشنبه در جلسه شهرداران استان سمنان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار ، افزود: در گذشته شهرداری ها به صورت درآمد- هزینه ای اداره می شدند و شهرداران وظیفه خدمات دادن براساس درآمد کسب شده را داشتند اما امروز برای ایجاد رفاه بیشتر، افزایش درآمد ضروری است.

وی اظهار داشت : همدلی و هم افزایی فکری میان شهرداران استان، کیفیت کار و ارائه خدمات رفاهی مطلوب تر به شهروندان سمنانی را افزایش می دهد.

موسوی یادآور شد : هم افزایی فکری و استفاده از تجربیات شهرداری ها، زمینه رویه وحدت در استان را فراهم خواهد کرد و ادامه اینگونه جلسات می تواند به افزایش کارایی شهرداران بیفزاید.

وی جذب سرمایه گذار و جذب اعتبارات لازم را از برنامه های اساسی شهرداری سمنان در سال جاری اعلام کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناموسوی تصریح کرد : یکی از ضعف های اساسی حوزه مدیریت شهرداری ها نبود برنامه کنترل بودجه است که باید با سازماندهی امور مالی از انحراف معیار بسیاری از کارکنان جلوگیری کرد.

وی ادامه داد : ارائه خدمات در مقابل اخذ عوارض پایدار از مردم برای تامین منابع مالی از برنامه های اولیه شهرداری ها است که با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و وضع قوانین برای سرعت کارهای اداری، می توان رفاه اجتماعی بیشتری را برای مردم ایجاد کرد. 

موسوی خاطرنشان کرد : درحوزه های شهری در چند سال گذشته خدمات مطلوبی به مردم ارائه شده است و ادمه این روند شهرداری ها، استان سمنان را به الگویی ارزشمند برای ارائه خدمات رفاهی در سطح کشور تبدیل خواهد کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب