17:47:46 - شنبه 30 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح مرکز تحقیقات انرژی و توسعه پایدار سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از افتتاح مرکز تحقیقات انرژی و توسعه پایدار سمنان خبر داد.

نادر رهبر اظهار داشت: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی روز دوشنبه این هفته در سفری به سمنان، مرکز تحقیقات انرژی و توسعه پایدار واحد دانشگاهی مرکز استان را افتتاح می‌کند.

وی افزود: ابراهیم واشقانی‌فراهانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد سمنان در روز دوشنبه، علاوه بر افتتاح مرکز تحقیقات انرژی و توسعه پایدار از مرکز رشد واحدهای فناور دکتر حسابی این واحد دانشگاهی نیز بازدید به عمل می‌آورد و از نزدیک بر روند آماده‌سازی و تجهیز این مرکز رشد نظارت می‌کند.

به گزارش سمنان لاین ازروابط عمومی دانشگاه آزادسمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان افزود: دیدار و برگزاری جلسه با معاونان پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاهی استان سمنان و تشریح برنامه راهبردی سال 95 دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری از دیگر برنامه‌های سفر واشقانی‌فراهانی به استان سمنان است.

رهبر گفت: در این جلسه، همچنین گزارشی از عملکرد حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان در اختیار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه وی قرار می‌گیرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: واشقانی‌فراهانی را جمعی از مدیران حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی همراهی می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب