12:17:51 - پنجشنبه 28 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدافعان حرم نقش بسيار مهمي در تأمين امنيت منطقه و كشور دارند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مديركل آموزش و پرورش استان سمنان با بيان اينكه شهداي مدافع حرم از افتخارات جامعه اسلامي هستند، افزود: مدافعان حرم و شهداي مدافع نقش بسيار مهمي در تامين امنيت منطقه و كشور دارند.

محمدرضا جهان روز پنجشنبه درديدار با خانواده شهيد مدافع حرم محمدحسين حمزه با تاكيد بر حفظ ارزشهاي ايثار و شهادت در جامعه اسلامي، افزود: پيروي از راه و روش شهدا باعث اقتدار و امنيت نظام اسلامي است.
وي اظهار كرد : شهداي مدافع حرم حركت بسيار ارزشمندي انجام دادند و بيرون از مزرهاي وطن خويش در راه اعتلاي اسلام و ائمه اطهار(ع) قدم برداشتند.
مديركل آموزش وپروش استان سمنان تصريح كرد: دلبستگي شهداي حرم به ائمه اطهار(ع) وصف شدني نيست و كار بزرگ آن ها در حافظه تاريخ عدالت ‌خواهي مردم ايران ثبت شده و به يادگار مي‌ماند.
جهان نقش آموزش وپرورش را خدمت به مردم درجهت حفظ ارزش هاي انقلاب اسلامي ذكر و اضافه كرد : ديداربا خانواده هاي شهدا وظيفه همه است و ما بايد راه اين شهدا را ادامه دهيم و به خانواده هاي آنها سركشي كنيم.
در اين ديدار پدر شهيد محمدحسين حمزه نيز خاطراتي از شهيدش بيان كرد.
شهيد محمدحسين حمزه پاسدار تيپ 12 قايم آل محمد استان سمنان بود كه در استان حلب سوريه در دفاع از حرم مقدس ومطهر حضرت زينب(س) از سوي گروهك‌هاي تروريستي و تكفيري در ارديبهشت ماه سال جاري به فيض شهادت نائل شد.
شهرستان سمنان تاكنون دو شهيد ديگر بنام محمد طحان و سعيد عليزاده در دفاع از حرم اهل بيت تقديم كرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب