7:09:30 - سه شنبه 26 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از مصوبات میلیاردی کاروان تدبیردر حوزه راه استان ؛ جایگاه تکمیل جاده نظامی سمنان باتوجه به مطالبه ی جدی مردمی آن ،کجاست؟
کانال تلگرام سمنان لاین

 سمنان لاین _ مدیرکل راه و ترابری استان سمنان گفت : در سفر کاروان تدبیر و امید به این استان 2 هزار و 250 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های مختلف حوزه راه این استان مصوب شد.

 

تصادف مرگبار(منجربه فوت 2نفر) در جاده نظامی سمنان / عکس : حسن زاده

 

سیدعبدالمجید نژادصفوی افزود : 2 هزار و 250 میلیارد ریال اعتبار برای پنج طرح مهم راه پیشنهادی استان از سوی دولت تدبیر و امید با تاکید تخصیص 100 درصدی برای سال های 95 و 96 مصوب شده است. 

وی اظهار داشت : برای محور دامغان – معلمانی یکهزار و 400 میلیارد ریال شامل 600 میلیارد ریال برای سال 95 و 800 میلیارد ریال برای اجرا در سال 96 مصوب شد. 

به گزارش سمنان لاین از ایرناوی خاطرنشان کرد : همچنین 400 میلیارد ریال اعتبار برای محور ارتباطی سمنان – فیروزکوه به صورت دو اعتبار 200 میلیارد ریالی در دو سال 95 و 96 مصوبه دیگر حوزه راه استان در سفر دکتر روحانی به سمنان بود. 

محور ارتباطی سمنان به فیروزکوه 60 کیلومتر طول دارد.

نژادصفوی تصریح کرد : برای محور ارتباطی سرخه – سمنان و پل راه مومن آباد 200 میلیارد ریال اعتبار برای امسال و سال آینده در نظر گرفته شده است. 

نژادصفوی اضافه کرد: برای باند دوم محور عباس آباد – کاهک نیز در دو سال 200میلیارد ریال اعتبار در سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان مصوب شد. 

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان یادآور شد: 50 میلیارد ریال برای احداث دوربرگردان و تکمیل کمربندی دامغان در سفر رئیس جمهوری به سمنان مصوب شد. 

وی با اشاره به برخی پیشنهادهای این اداره کل به وزارتخانه برای افزایش تخصیص اعتبار در دو سال آینده، گفت : این پیشنهادها از جمله تقاطع غیرهمسطح مجن و جاده نظامی سمنان بود که از وزارتخانه خواسته شده برای کمک به تکمیل آن ها، افزایش اعتبار در نظر بگیرد.

سمنان لاین / جناب مدیر کل محترم راه وترابری؟ مستقر در شاهرود متاسفانه در کمال تعجب این پروژه مهم و تکمیل آنرا در کنار یک پل غیر همسطح در حوزه شاهرود قرار داده و بجای پیگیری جهت اخذ مصوبه در جایگاه درخواست و… قرار داده اند که انتظار می رود با تلاش مسولان ارشد استان و شهرستان سمنان هر چه سریعتر شاهد تصویب و تکمیل جاده نظامی سمنان باشیم. 

لازم به ذکر بارها توسط وزیر راه و شهرسازی و معاونین ایشان این پروژه بازدید و اجرایی شدن مورد تأکید واقع شده اما هرباربه دلیل عدم جدیت در پیگیری توسط اداره کل راه استان تکمیل این جاده به مرحله ی اجرایی مورد نظر نزدیک نمی شود که در آینده ای نزدیک بطور مفصل و مداوم به این موضوع و مسولیت ها در حوزه شهرستان واستان به طرح مذکورخواهیم پرداخت.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب