19:32:02 - سه شنبه 26 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ قاطع مردم سمنان به شیطنت یک مسئول!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – در جریان سفر کاروان دولت تدبیر وامید و در رأس آن دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور به استان سمنان با پیگیری شخص وزیر بهداشت دکتر هاشمی و مسئولان  استان وشهرستان علی الخصوص استاندارمحترم ، مهندس خسروی ، دکتراحمدهمتی و دکتر شادنوش رئیس  دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ردیف اعتباری مشخصی برای تکمیل پروژه سوانح سوختگی سمنان در نظر گرفته می شود که متأسفانه با شیطنت فردی با حوزه مسولیت درخارج ازاستان برای منطقه ی دیگری در استان لحاظ شده که هنوز نتیجه ی قطعی آن مشخص نشده لیکن با واکنش چشمگیر مردم و موثرین سمنان روبرو شده است.

از سویی  دکتر شادنوش موضوع را به اطلاع شخص وزیر رسانده  و  اقدام فرد مذکور موجب تکدرخاطر وزیر محترم بهداشت دکتر هاشمی نیز شده است.

 

لازم به ذکر است دکتر هاشمی در سفر 2 ماه پیش خود به سمنان گفته بود ؛ اولین پرسش من از دکتر شادنوش به محض ورود به استان پیگیری تکمیل بیمارستان سوانح . سوختگی سمنان بوده است که نشان از عمق توجه ایشان و نیاز منطقه به این بخش مهم میباشد.

اما تذکر مردم به فرد مذکور این است که ؛

اعتبار اختصاصی برای بیمارستان سوانح.سوختگی سمنان به بهانه عدم تکمیل شدن آن با این مبلغ ، مجوزی برای تغییر و جابجایی آن برای بیمارستانی دیگر ایجاد نخواهد کرد در عین آنکه تخصیص اعتبار به این بیمارستان یا هرنقطه ازاستان مستلزم تأمین اعتبار از منابع ملی و غیر معارض داردنه کاستن یا حذف اعتبارمصوب از بیمارستان سوانح . سوختگی مرکز استان که متعلق به شهرستان های مرکزی استان (دامغان ،سمنان،مهدیشهر،سرخه، آرادان وگرمسار ) میباشد.

لذا توجه فرد مذکور را به این نکته جلب می کنیم که ؛

 تکرار چنین شیطنت هایی قطعا با پاسخ انقلابی مردم ولایتمدار منطقه مواجه خواهدشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب