17:22:04 - سه شنبه 26 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهادری خبر داد ؛ آغاز اجرای طرح شفا در دانشگاه آزاد مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شاهرخ رنجبربهادری  در خصوص اجرای طرح شفا در واحد مرکز استان سمنان اظهار داشت: با توجه به اینکه شفا، یک طرح اجباری برای واحد مرکز استان محسوب می‌شود، کارهای اجرایی آن آغاز شده است.

وی تصریح کرد: زمین موردنیاز برای اجرای طرح شفا به مساحت 6 هزار مترمربع در بخش ابتدایی مجتمع این واحد دانشگاهی برای این منظور تخصیص داده شده و هم‌اکنون بر اساس برنامه زمان‌بندی اقدام لازم برای اخذ کارنامه کاری و مطالعه و شناسایی مشاور متخصص با توانمندی لازم برای این منظور در دست انجام است.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان وضع پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان را بالغ‌بر 26 هزار مترمربع اعلام کرد و افزود: بر اساس تأکید و دستور رئیس دانشگاه، این طرح‌ها باید تا پایان سال 95 به اتمام برسد تا از ضرر و زیان اقتصادی ناشی از استهلاک این ابنیه جلوگیری شود.

به گزارش سمنان لاین ازفارس رنجبربهادری گفت: این پروژه‌های نیمه‌تمام در همه واحدهای دانشگاهی در استان سمنان وجود دارد که باید هرچه سریع‌تر برای تکمیل آن اقدام شود.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از جذب 30 نفر عضو هیأت علمی جدید دانشگاه در سال 95 خبر داد و گفت: با توجه به جلسه‌ای که در حضور وزیر علوم برگزار شد، وی نسبت استاندارد استاد به دانشجو را یک به 27 اعلام کرد که این رقم در کشور بر اساس شنیده‌ها یک به 62 و در دانشگاه آزاد اسلامی استان با توجه به آمار اعضای هیأت علمی ناهمگن یک به 25 است.

وی گفت: این امر دلالت بر وضع مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی استان دارد که امیدواریم در پایان سال 95 و جذب اعضای جدید این نسبت پایین‌تر نیز بیاید.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب