6:43:51 - دوشنبه 25 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان ؛ واحدهای تولیدی باید تولیدات با بهره‌روی بالا و صادرات‌گرا داشته باشند
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از عزم دولت تدبیر و امید برای حمایت از تولیدات رقابت‌پذیر با ارزش افزوده بالا و صادرات گرا خبر داد.

 محمدرضا خباز در چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان اظهار کرد: از تولیداتی که علاوه بر رقابت‌پذیری، دارای ارزش افزوده بالا بوده و صادرات گرا باشند، حمایت می‌کنیم.

وی، با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی باید از واحدهای تولیدی نیمه‌فعال و تعطیل حمایت کنند خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت‌های موجود در راستای ایجاد رونق اقتصادی و خروج از رکود بهره بگیریم..

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان، برحمایت همه‌جانبه از تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد و گفت: با توجه به گشایش‌های ایجاد شده در شرایط پسابرجام باید همه بسترهای لازم برای بهره‌برداری فعالان اقتصادی از این شرایط فراهم شود.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اسمنان با بیان این که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دو اصل درون‌زا و برون‌نگر است، افزود: واحدهای تولیدی باید تولیدات با بهره‌روی بالا و صادرات‌گرا داشته باشند. ضمن اینکه برای ایجاد رونق اقتصادی باید بازارهای جهانی را شناسایی کنند.

این مقام ارشد اجرایی در ادامه تصریح کرد: افراد و دستگاه‌ها نباید نگران اجرایی‌شدن تصمیمی باشند که در این کارگروه مصوب می‌شود، لذا تمامیدستگاه‌های عضو کارگروه باید در اجرایی شدن مصوبات تلاش و همت کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب