6:46:27 - یکشنبه 24 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه راه مواصلاتی بندر عباس به بندر امیرآباد (دامغان_ معلمان)
کانال تلگرام سمنان لاین

– نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در سفر استانی به استان سمنان 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای بهره برداری پروژه های اصلی این شهرستان در نظر گرفته است.

 

عبدالرضا رستمیان سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به سمنان را پرخیر و برکت و مدت زمان اختصاص این مقدار اعتبار برای بهره برداری پروژه های شهرستان را تا دو سال آینده اعلام کرد.

وی راه مواصلاتی بندرعباس به بندرامیر آباد، تامین آب آشامیدنی و کشاورزی را از جمله پروژه های اصلی این شهرستان برشمرد و اظهار داشت : با بهره برداری این پروژه ها به طور قطع رونق اقتصادی در شهرستان ایجاد می شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، دولت در ردیف بودجه سال جاری، 600 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه راه مواصلاتی بندر عباس به بندر امیرآباد اختصاص داده و برای سال آینده نیز برای اتمام این پروژه ملی 800 میلیارد ریال در نظر دارد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در زمینه آب، روستا و فاضلاب اعتبارات خوبی برای دامغان اختصاص یافته است، گفت: چالش اساسی روستایی های استان و شهرستان دامغان، کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی است که رئیس جمهور تسهیلات خوبی برای رفع این چالش اختصاص داده است.

رستمیان اضافه کرد : اکنون 14 هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان دامغان با مشکل کمبود آب مواجه است و با این تخصیص اعتبارات کافی، امیدواری برای برطرف شدن مشکلات آبی مردم در حال فراهم شدن است.

وی ادامه داد : مدیران کارخانه ها و شرکت های صنعتی و تولیدی در استان سمنان برای افزایش کارایی، نیازمند افزایش نقدیندگی و تسهیلات کم بهره بانکی هستند که در سفر استانی رئیس جمهور، توجه ویژه ای به بخش تولید و صنعت شده است.

وی تصریح کرد : کارخانه های فولاد، پرده سازی، گونی سازی این شهرستان برای افزایش تولید نیازمند اقتصاد تسهیلات بانکی هستند و مصوبات هئیت دولت در شورای اداری استان سمنان، راه کارهای خوبی برای ایجاد رونق اقتصادی دراستان

است.

رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید در بیست و ششمین سفر استانی به استان سمنان 972 هزار میلیارد ریال اعتبار برای 67 پروژه این استان در نظر گرفته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب