9:36:57 - یکشنبه 24 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مديركل روابط عمومي استانداري از رسانه ها به خاطر انعكاس اخبار سفر رئيس جمهوري قدرداني كرد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مديركل روابط عمومي استانداري سمنان از رسانه هاي گروهي و مطبوعات و خبرگزاري هاي اين استان به خاطر انعكاس مطلوب اخبار سفر رئيس جمهوري قدرداني كرد.

رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد در قالب بيست و ششمين سفر استاني ،سه شنبه هفته گذشته به استان سمنان سفر كرده بود و در اين سفر 927 هزار ميليارد ريال اعتبار براي 67 پروژه استان در نظر گرفته شد.
به گزارش ارسالي روز يكشنبه روابط عمومي استانداري به ايرنا، ايرج كارخائي از تلاشهاي همه خبرنگاران مطبوعات و رسانه هاي گروهي و روابط عمومي هاي ادارات استان در عرصه تبليغات و اطلاع رساني سفر رئيس جمهوري تقدير كرد.
وي افزود: با حضور بي نظير و مثال زدني مردم شريف، ولايت مدار و قدرشناس استان در استقبال شايسته از فرزند برومند استان سمنان دكتر حسن روحاني، برگ زرين ديگري در تاريخ سراسر درخشان اين استان به ثبت رسيد.
وي اظهار داشت: حال كه نمايش بزرگي از همدلي، وحدت و صميميت و علاقمندي اقشار مختلف مردم به نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت تدبير و اميد به نمايش گذاشته شده، جا دارد از زحمات و تلاش هاي بي دريغ همه خبرنگاران، مدير مسئول و سرپرستان اصحاب مطبوعات و رسانه هاي گروهي كه در تحقق اين حماسه بزرگ مردمي در اطلاع رساني به عموم براي حضور در آيين استقبال و سخنراني رئيس جمهور و انعكاس مطلوب و بسيار مناسب برنامه هاي سفر در روز 31 فروردين تلاش كردند، تقدير و تشكر گردد.
كارخايي ادامه داد: همچنين در كنار خبرنگاران پرتلاش، مسئولان روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي استان و مسئولان روابط عمومي هاي فرمانداري ها و شهرداري هاي استان در عرصه تبليغات و اطلاع رساني سفر پر خير و بركت رئيس جمهوري نقش آفرين بودند و توانستند با تلاش هاي مساعد بستر و زمينه حضور گسترده و خاطره انگيز مردم عزيزمان را در استقبال از فرزند پر افتخار استان مهيا كنند، كه از زحمات اين عزيزان تقدير و تشكر مي گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب