9:36:06 - یکشنبه 24 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شجاعی‌کیاسری: لاریجانی بیش از 150 رای برای ریاست مجلس دارد/ پارلمان دهم پرحاشیه است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

به گفته یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، سابقه خوب در اداره مجلس و تعامل خوب با قوای مجریه و قضاییه و شخصیت فراجناحی موقعیت علی لاریجانی برای نشستن بر کرسی ریاست مجلس دهم را تقویت کرده است.
 
سیدرمضان شجاعی کیاسری گفت: لاریجانی تسلط خوبی به آیین‌نامه داخلی مجلس برای اداره جلسات علنی دارد و مقبولیت ایشان بین نمایندگان موجب موفقیت ایشان در راس قوه مقننه شده است.
 
نماینده مردم ساری در مجلس نهم خاطرنشان کرد: لاریجانی با وجودی که حتی یک روز سابقه قانونگذاری هم نداشت اما از بدو ورود به مجلس بر کرسی ریاست نشست و انصافا در قامت یک رییس قوه خوب عمل کرد.
 
وی رویکرد و جهت‌گیری منتخبان مجلس دهم را متمایل بر ریاست لاریجانی بر این مجلس دانست و افزود: به نظر بنده اگر لاریجانی رقیب داشته باشد بیش از 150 رای در غیر این صورت با رای بیشتری بر کرسی ریاست مجلس دهم خواهد نشست.
 
شجاعی کیاسری پیش‌بینی کرد: منتخبان مجلس دهم ترجیح می‌دهند با وجود لاریجانی سراغ فرد جدیدی که سابقه و تجربه اداره مجلس را ندارد، نروند. آرایش سیاسی مجلس دهم به دلیل غلبه اعتدالیون اصلاح‌طلب و اصولگرا به نفع لاریجانی است و ریاست ایشان را نوید می‌دهد.
 
نماینده مردم ساری در مجلس نهم در عین حال توافق لاریجانی با اصلاح‌طلبان معتدل مجلس دهم را ضروری دانست و افزود: اگر لاریجانی و عارف هر دو کاندیدای ریاست شوند و لاریجانی حدود 150 رای بیاورد و عارف نیز وضعیت مشابهی داشته باشد، شک نداشته باشید که مجلس دهم، مجلسی شکننده، سخت و پرحاشیه خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب