20:09:44 - یکشنبه 24 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بكارگيري دو دستگاه نيسان سطل‌شور مكانيزه در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 روابط عمومي شهرداري سمنان از بكارگيري دو دستگاه نيسان سطل‌شور مكانيزه با صرف يك ‌ميليارد و 700 ميليون ريال اعتبار در اين شهر خبر داد.

به گزارشسمنان لاین در آيين بكارگيري اين دو دستگاه نيسان سطل شور ، شهردار سمنان، اعضاي هيأت مديره سازمان مديريت پسماند و تبديل مواد شهري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند و معاونان شهري و خدماتي و جمعي از مردم حضور داشتند.
حسين موسوي شهردار سمنان در اين آيين با قدرداني از زحمات نيروهاي واحدهاي شهرداري گفت : اعضاي هيأت مديره سازمان مديريت پسماند ، تصميم به خريد اين دستگاه‌هاي مكانيزه گرفتند كه اكنون شاهد آن هستيم.
موسوي گفت: انتظاري كه از همكاران و مسئولان شهري و شهرداري داريم اين است كه سعي كنند با تلاش مضاعف و همت و هم‌فكري، ايده و طرح‌هاي خود را به‌روزرساني كنند تا در جهت پيشرفت و تنوع گام برداريم.
شهردار سمنان هزينه خريد اين دو دستگاه را يك‌ميليارد و 700 ميليون ريال اعلام كرد و گفت : هر نيسان قابليت شست‌ و شوي 200 سطل را دارد.
وي ادامه داد: اين خدمات در گذشته هر 15 روز يك‌بار صورت مي‌‌گرفت؛ اما اكنون با وجود اين دستگاه‌ها هر سه روز يك‌بار انجام خواهد شد.
حميد پيوندي مديرعامل سازمان مديريت پسماند و تبديل مواد شهري شهرداري سمنان گفت: اين سازمان اكنون سه دستگاه خودروي مكانيزه دارند كه در سه ناحيه سمنان به‌صورت سه روز در ميان به شست ‌ وشو، نظافت و پاك‌سازي سطل‌ها و محيط اطراف آن مي‌پردازند.
سازمان مديريت پسماند يك‌هزار و 600 سطل زباله در شهر نصب و نيمي از آن‌ها را كاوركشي كرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب