14:45:50 - جمعه 22 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنده ماندن معجزه آسا پس از ۲۱ روز / شکنجه هولناک مادر و دختران مشهدی
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 درست در زمانی که این روزها به عطر و نام مقدس پدر، مزین شده و اغلب خانواده ها در تمجید از گذشت، ایثار و زحمات مرد سختکوش زندگی در تکاپو، تدارکات و تمهیداتی برای قدر دانی از لطف ستون بی بدیل خانواده هستند، خبری شوکه کننده شادی این روزها را کمرنگ می کند.

به مسئله ای جدی و آسیب اجتماعی پرداخته می شود که گویی هیچگاه این زخم قصد التیام ندارد.مقوله ای با محوریت آزار زن و با چاشنی کودک آزاری.

آنهم از سوی مردی که خود را همسر و پدر دو فرزند می داند.خبری بهت آور از عمق سنگ دلی و قساوت موجود بی مایه که در حقیقت نام همسر و پدر برایش زیبنده نیست.جانوری که تحت تأثیر مواد مخدر دست به جنایتی هولناک زده است. موضوع این واقعه  از این قرار است:

اعظم زنده است. اعظم پس از ۲۱ روز شکنجه توسط شوهرش، هنوز زنده است؛ او و دخترانش ۲۱ روز غذا نخوردند اما هنوز زنده‌اند. هدیه و هانیه دختران ۵ و ۷ ساله او هنوز زنده‌اند اما دیگر هیچوقت از صدای زنگ خانه خوشحال نمی‌شوند. 

اعظم هر شب همه‌ی ۲۱ روز شکنجه را در خاطراتش مرور می‌کند، مرور می‌کند که چگونه شوهر معتادش توانست او را با چاقو آزار دهد، مرور می‌کند آن زمان که آب را به زور در دهانش می‌ریخته و دیگر نمی‌توانسته نفس بکشد.

 او هر شب که می‌خوابد به یاد شب‌هایی می‌افتد که درون یک صندوق فلزی دربسته و بدون اکسیژن و پاهایش می‌سوخته چون شوهرش زیر صندوق آتش روشن می‌کرده است. اعظم می‌خواهد بخوابد اما خیال دخترانش نمی‌گذارد.

 او هنگام نفس کشیدن به یاد لحظه می افتد که شوهرش در حال خفه کردن دخترش بود. به یاد شکسته شدن فک هانیه با ضربات وحشیانه شوهرش.محل زندگی اعظم و دخترانش در مشهد است. 

در روزهای آینده از وضعیت این زن و دختران رنجدیده اخبار بیشتری منتشر خواهد شد. با امید به اینکه خبرها حاوی نکات مثبت و امید بخش باشد.

 
 
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب