20:38:00 - پنجشنبه 21 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری از اولین جلسه بنیادتوسعه سمنان درسال جدید با حضور کواکبیان و همتی
کانال تلگرام سمنان لاین

اولین جلسه شورای مرکزی بنیادتوسعه و آبادانی سمنان  در سال جاری در دفتر روزنامه پیام استان سمنان برگزارشد.

 

به گزارش سمنان لاین در این نشست که با حضور دکتر کواکبیان منتخب مردم تهران  ، دکتراحمدهمتی متتخب مردم شریف شهرستان های سمنان،سرخه و مهدیشهر با هدف جمع بندی سفر ریاست محترم جمهور به استان سمنان  برگزارشد ، اعضای شورای مرکزی بنیاد به فراخور موضوع  به بیان دیدگاه های خود دراین خصوص پرداختند.

مهندس حسن سعدالدین فرماندارسابق سمنان که میهمان ویژه این نشست بود ضمن تبریک ولادت حضرت علی علیه السلام از حضور مردم استان در مراسم استقبال از رییس جمهور قدردانی کرد.

دکتر احمد همتی منتخب مردم شریف شهرستان های سمنان , مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه به بیان زوایای مختلف انتقال آب خزر به استان سمنان پرداخت و مطالبات مردمی را جهت نهایی شدن و به ثمرنشستن آن بسیار تاثیر گذاردانست که تا اجرایی شدن این پروژه ملی بایست ادامه داشته باشد .

وی همچنین با اشاره به برخی اقدامات خود در این حوزه ، گفت : ما باید به پشتوانه ی تلاش و همت خود و آگاهی نسبت به ظرفیت  وپتانسیل های موجود به سمت توسعه و پیشرفت منطقه گام برداریم.

 

در پایان دکتر کواکبیان هم ضمن تقدیراز حضور مردمی در روز سفردکتر روحانی ریاست محترم جمهوری ، به بیان دیدگاه خود در خصوص دونرخی شدن بنزین و قطع یارانه دهک های بالای جامعه پرداخت.

کواکبیان همچنین خواستار تشکیل کمیته ای جهت برگزاری همایش بین المللی ازسمنانی های داخل و خارج از کشور درسمنان شد.

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب