12:22:14 - سه شنبه 19 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ زنی نخستین واحد بسته بندی با نانوتکنولوژی کشوردرسرخه
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 همزمان با بیست و ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید،نخستین واحد بسته بندی مواد غذایی به شیوه نانو تکنولوژی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان سرخه دراستان سمنان کلنگ زنی شد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان میزان اعتبار پیش بینی برای راه اندازی این واحدبسته بندی مواد غذایی را 4 هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
بهروز اسودی گفت که این واحد صنعتی سالانه قادر به بسته بندی بیش از 339 هزار تن موادد غذایی با شیوه نانو تکنولوژی خواهد بود.
به گفته وی با بهره برداری از این واحد صنعتی که مدت اجرای آن سه ساله اعلام شد برای 900 نفر از بیکاران استان سمنان ایجاد اشتغال می شود.
وی حفظ کیفیت محصول ، افزایش ضریب سلامت برای مصرف کنندگان را از مزیت های صنعت نانو تکنولوژی در صنایع غذایی عنوان کرد.
همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان سمنان 6 طرح صنعتی و معدنی با اعتبار بیش از 9 هزار و 500 میلیارد ریال کلنگ زنی و یا بهره برداری می رسد و با افتتاح این واحدها برای یک هزار و 400 نفر ایجاد اشتغال می شود.
در استان سمنان یک هزار و 729 واحد تولیدی و صنعتی سرپاست.
برنامه های رئیس جمهوری و هیات دولت در بیست و ششمین سفر استانی به استان سمنان، شرکت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب