19:11:12 - سه شنبه 19 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون رئیس‌جمهور خبرداد: ره‌آورد 1000 میلیارد تومانی کاروان تدبیر و امید برای سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون رییس جمهور گفت‌: بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر امروز هیئت دولت به سمنان برای این استان در نظر گرفته شده است.

دکتر مسعود سلطانی‌فر در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار با اعلام این خبرف اظهار کرد: پروژه‌ها و طرح‌های مختلفی در این سفر به تصویب رسیده و یکی از مهمترین خواسته‌های رئیس جمهور نیز این است که هر قول و وعده ای که توسط هیئت دولت داده می‌شود باید ظرف دو سال به انجام برسد.

وی اظهار داشت: زمانی که مردم در هفت اسفند‌ماه با حصور پر شور خود مهر تایید بر نظام زدند باید مسئولان نیز به این اعتقاد پایبند بوده و برای رفع مشکلات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم به دو دستاورد بزرگ نظام پس از انقلاب اشاره کنیم بی‌شک اولین دستاورد پیرزوزی در جنگ تحمیلی و دومین دستاورد نیز برجام بوده است.

سلطانی‌فر به اشتاره به دستاوردهای برجام برای کشورمان، اظهار داشت: با این اتفاق شرایط برای عادی شدن فعالیت های اقتصادی و اجرایی کشور مهیا شده است.

وی ادامه داد: در فرآیند اجرای منویات رهبری دولت مصصم است با تمام توان و با استفاده از ظرفیت‌های نیروی انسانی به خواسته رهبری عمل کند.

معاون رئیس‌جمهور،با اشاره به ظرفیت‌های بخش خصوصی در تمام زمینه‌ها اضافه کرد: باید استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی به عنوان استراتژی در دستور کار قرار گیرد زیرا اعتقاد داریم که بهره‌وری بخش خصوصی از بخش دولتی بالاتر است.

وی با اشاره به نقش بخش خصوصی در توسعه صنعت گردشگری در ایران و جهان، تاکید کرد: میتوان از بخش خصوصی در گسترش و توسعه گردشگری بهره جست.

سلطانی‌فر گفت‌: در سال گدشته میلادی بیش از یک میلیارد و دویست میلیون نفر گردشگر در کل جهان جابجا شد و از این جابجایی اعتباری بالغ بر 1500 میلیارد دلار نصیب کشورهای مختلف جهان شده است اما متاسفانه بر اساس آمار ما در سال نود و سه سهم ایران از تعداد گردشگران نیم درصد یعنی برابر با پنج میلیون نفر و درآمد آن هفت و نیم میلیارد دلار بوده است.

وی با بیان اینکه امروزه گردشگری به سمت تخصصی شدن پیش می‌رود افزود: ما نیز باید از تمام جاذبه‌های موجود در کشور و منطقه استفاده کنیم.

معاون رئیس‌جمهور، با اذعان به اینکه ایران می‌تواند جزو 20 کشور اول دنیا در بحث توریسم باشد، تصریح کرد: استان سمنان نیز می‌تواند در بحث کویر و بوم‌گردی جایگاه ویژه‌ای داشته باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب