9:49:46 - دوشنبه 18 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
6 طرح قابل افتتاح ويدئوكنفرانسي استان سمنان توسط رئيس جمهور
کانال تلگرام سمنان لاین

مديرعامل مخابرات استان سمنان گفت: با هماهنگي هاي انجام شده، در شش نقطه از محل طرحهاي قابل افتتاح در نقاط مختلف استان، زيرساخت برقراري ارتباط ويدئوكنفرانسي از سوي رئيس جمهوري براي روز سه شنبه فراهم شده است.

سيدغلامرضا عرب هاشمي افزود : ميدان ورودي سرخه، استاديوم 15 هزار نفري ولايت سمنان، واحد توليدي نورد و لوله سمنان، پست 230 به 63 كيلوولت شهيد بسطامي شاهرود، بيمارستان جنرال بهار شاهرود و شركت مخابرات استان در مركز شهيد عاملو در سمنان ،نقاطي هستند كه زيرساخت براي برقراري ارتباط ويدئوكنفرانسي با حضور دكتر روحاني رئيس جمهوري آماده شده اند.
وي تصريح كرد: اين نقاط مكانهايي هستند كه در بهترين شرايط، امكان تامين زيرساخت براي برقراري ارتباطي پايدار و با كيفيت را داشتند.
وي يادآور شد: روز سه شنبه 31 فروردين دكتر روحاني رئيس جمهوري در تالار شهيد مطهري حضور مي يابد و طرح هاي مختلف عمراني، صنعتي را در نقاط يادشده به صورت ويدئوكنفرانسي افتتاح مي كند.
عرب هاشمي تصريح كرد : بر اساس برنامه ، زيرساختي فراهم شده است تا اين ارتباط ويدئوكنفرانسي با سرعت حداقل 20 مگابيت بر ثانيه فراهم باشد و تجهيزات برقراري ارتباط ويدئوكنفرانسي با استانداردهاي خاص در اين نقاط مهياشده است.
وي استفاده از حدود 20 كيلومتر فيبرنوري براي برقراري ارتباط ويدئوكنفرانسي در سفر كاروان تدبير و اميد به سمنان خبر داد و افزود : استفاده از اين ميزان فيبرنوري به همراه تجهيزات موردنياز در حدود پنج ميليارد و 500 ميليون ريال هزينه داشته است.
مديرعامل شركت مخابرات استان سمنان افزود: اين ميزان فيبر نوري در مسيرهاي سامانه سامد از محل سالن ورزشي دانشگاه پيام نور تا استانداري، از مركز شهيد عاملو مخابرات تا سالن شهيد مطهري و يك شبكه نيز از مركز شهيد مطهري به سالن هلال احمر سمنان، برقرار شده است.
وي با اشاره به اين خدمت شركت مخابرات استان سمنان براي برقراري ارتباط ويدئوكنفرانسي، به همراه اينترنت پرسرعت و سامانه سامد ،يادآور شد: 400 مگابيت بر ثانيه پهناي باند براي برقراري ارتباط از اين نقاط در اختيار قرار داده شده است.
مديرعامل شركت مخابرات استان سمنان با اشاره به افتتاح سامانه سامد از سوي شريعتمداري معاون اجرايي رئيس جمهوري در دانشگاه پيام نور سمنان، افزود: اين سامانه مردمي با شماره تماس 111 از طريق تلفن هاي ثابت و تلفن همراه و از طريق تمام اپراتورها، بدون نياز به پيش شماره استاني، فراهم و با حدود 240 اپراتور در دانشگاه پيام نور سمنان مستقر شده است. 
رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد در قالب بيست و ششمين سفر استاني روز سه شنبه به استان سمنان سفر مي كند.
مسير استقبال از رئيس جمهوري، ميدان امام تا ميدان سعدي شهر سمنان اعلام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب