9:44:39 - دوشنبه 18 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شريعتمداري ؛ طرحهاي اثرگذار در زندگي مردم و پيشران اقتصاد، هدف دولت يازدهم در سمنان است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

معاون اجرايي رئيس جمهوري گفت: هدف كاروان تدبير و اميد در سفر رئيس جمهوري ،افتتاح و توجه به طرحهايي است كه در زندگي مردم اثرگذارند و به عنوان پيشران ديگر بخشهاي اقتصادي استان محسوب مي شوند.

محمد شريعتمداري روز يكشنبه در حاشيه افتتاح سامانه سامد در آستانه سفر دكتر روحاني رئيس جمهوري به سمنان، به خبرنگاران گفت: مسئولان كشور با بررسي جامع از كليه نيازهاي اساسي و بررسي كليه طرحهاي در دست اجرا در استان سمنان، با انتخاب هوشمندانه به دنبال فعال كردن طرحهاي اثرگذار در زندگي مردم و طرحهاي پيشران اقتصاد اين استان بوده است.
وي افزود: پيشنهاد دكتر خباز استاندار سمنان، در حوزه ملي و با نظر وزيران و سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، منجر به تصميم هاي خوبي براي استان سمنان شده است.
شريعتمداري با اشاره به بررسي كارشناسي از مجموعه دستگاه هاي دولتي و سه دوره نظرسنجي مردم در استان سمنان درباره نيازها و طرحها، افزود: در اين بررسي ها مشخص شد مشكلات مردمي با پيشنهادهاي مسئولان استان مطابقت داشت و دولت نيز به دنبال تحقق اين طرحهاست.
معاون اجرايي رئيس جمهوري با بيان اينكه برخي طرحهاي در حال اجرا در استان سمنان جنبه ملي و عمومي دارد كه نياز به تحول و نگاه ويژه در مقياس ملي است ،ياد آور شد: در سال «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» و با برچيده شدن زنجيره تحريمهاي ظالمانه نظام سلطه از پاي ملت ايران، دولت تدبير و اميد اراده محكمي براي حل مشكلات عمومي و محلي دارد.
با حضور معاون اجرايي رئيس جمهوري، مرتضي بانك معاون كل سرپرست نهاد رياست جمهوري، علي اصغر احمدي مشاور معاون اجرايي رئيس جمهوري، انوشيروان محسني بندپي رئيس سازمان بهزيستي كشور، حجت الاسلام محمدباقر عبدوس امام جمعه موقت سمنان، محمدرضا خباز استاندار، معاونين استانداري ،منتخبين مردم در مجلس شوراي اسلامي ،جمعي از مديران كل، سامانه سامد استان سمنان در آستانه سفر رئيس جمهوري در سالن ورزشي دانشگاه پيام نور سمنان افتتاح شد.
در اين سامانه با شماره تماس 111 مردم مي تواننداز امروز به مدت سه روز تا پايان روز چهارشنبه، مشكلات، معضلات، مطالبات، انتقادها و پيشنهادهاي خود را ارائه كنند.
در اين سامانه بيش از هزار كاربر آماده دريافت نظرات شهروندان هستند تا در بخشهاي مختلف با دسته بندي متناسب، براي بررسي و حل، اقدام شود.
محمد شريعتمداري معاون اجرايي رئيس جمهوري در بدو ورود به دانشگاه پيام نور سمنان، از يادمان 13 سردار شهيد شاخص استان در اين دانشگاه بازديد و به مقام اين شهيدان اداي احترام كرد.
دكتر روحاني فرزند استان سمنان روز سه شنبه 31 فروردين در قالب بيست و ششمين سفر كاروان تدبير و اميد به سمنان سفر مي كند و طرحهايي را در بخشهاي مختلف افتتاح مي كند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب