10:06:46 - یکشنبه 17 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سفر رئیس جمهور صورت می گیرد ؛ افتتاح 6 طرح صنعتي وكلنگ‌زني پروژه ساخت ميني‌بوس عقاب افشان ، واحد صنعتي ايده‌سازان سرخه و دو منطقه ویژه اقتصادی دراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 6 طرح صنعتي و معدني با سرمايه‌گذاري 7 هزار و 31 ميليارد ريال در سفر رئيس جمهور به استان سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ، اسودی با اعلام این خبر اظهار کرد: اين تعداد طرح عمراني در بخش صنعت و معدن استان سمنان زمينه اشتغال مستقيم 804 نفر را فراهم مي‌كند.

وي در تشريح پروژه‌هاي قابل افتتاح و بهره‌برداري گفت: طرح توسعه شركت نورد لوله سمنان با ظرفيت 250 هزار تن در توليد ورق گالوانيزه و ورق رنگي و با سرمايه‌گذاري 805 ميليارد ريال يكي از طرح‌هاي صنعتي استان سمنان است كه در سمنان به بهره‌برداري مي‌رسد و زمينه اشتغال مستقيم 200 نفر را فراهم مي‌كند.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: دو كارخانه آريا ترانسفو شرق و آريا ترانسفو قدرت نيز در شهرك صنعتي شهميرزاد در شهرستان مهديشهر به بهره‌برداري مي‌رسد، آريا ترانسفو شرق با ظرفيت توليد 37 هزار دستگاه ترانس توزيع برق و با سرمايه‌گذاري يك هزار و 754 ميليارد ريال و كارخانه آريا ترانسفو قدرت با ظرفيت توليد 470 دستگاه انواع ترانسفورماتور قدرت و سرمايه گذاري سه هزار و 498 ميليارد ريال در سفر رئيس‌‌جمهور به سمنان افتتاح و به بهره برداري مي‌رسد.

اسودي اضافه كرد: اشتغال ايجاد شده در كارخانه آريا ترانسفو شرق 161 نفر و كارخانه آريا ترانسفو قدرت 240 نفر است.

وي همچنين افتتاح طرح پالايش نفت و گاز پيروزي در شهرستان شاهرود را نيز از طرح‌‌هاي قابل افتتاح در سفر رئيس‌جمهور عنوان كرد و گفت: واحد صنعتي پالايش نفت و گاز پيروزي با ظرفيت توليد 700 هزارتن در زمينه هيدروكربن‌هاي سبك و سنگين و ميعانات گازي با سرمايه‌‌گذاري 511 ميليارد ريال و اشتغال 123 نفر در شاهرود به بهره‌برداري مي‌رسد.

افتتاح دو طرح معدني در گرمسار و میامی

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان همچنين از افتتاح دو طرح معدني با سرمايه‌‌‌گذاري 463 ميليارد ريال در استان سمنان همزمان با سفر رئيس‌جمهور خبر داد و خاطرنشان کرد: شركت معدني املاح ايران با ظرفيت توليد 40 هزارتن محصول نمك خوراكي تصفيه شده به روش هيدروميل در گرمسار و طرح مس كاوان عباس آباد با ظرفيت توليد 6 هزارتن كنسانتره مس در شهرستان ميامي به بهره‌برداري مي‌رسند.

اسودي افزود: سرمايه‌‌گذاري انجام شده براي افتتاح شركت معدني املاح ايران 63 ميليارد ريال با اشتغال 30 نفر و سرمايه‌گذاري انجام شده براي افتتاح شركت مس كاوان عباس آباد نيز 400 ميليارد ريال و اشتغال 50 نفر است.

كلنگ‌زني پروژه ساخت ميني‌بوس عقاب افشان و 4 پروژه دیگر در استان

وي همچنين از كلنگ‌زني 5 طرح عمراني در بخش صنعت و معدن استان همزمان با سفر رئيس جمهور به استان سمنان خبر داد و افزود: همزمان با اين سفر پروژه ساخت ميني‌بوس عقاب افشان در سمنان، احداث معدن مس كاوان عباس آباد در ميامي، احداث واحد صنعتي ايده‌سازان وداد در زمينه صنايع غذايي در سرخه و احداث منطقه ويژه اقتصادي در سمنان و گرمسار آغاز مي‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب