10:09:57 - یکشنبه 17 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با حضور رئیس جمهور در بخش ورزش انجام میشود ؛همايش دوچرخه سواري با حضور 100دوچرخه سوار از شهرستان سرخه تا افتتاح استاديوم 15هزار نفري سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مديركل ورزش و جوانان استان سمنان از برگزاري همايش دوچرخه سواري ورزشكاران استان سمنان در روز آيين استقبال از كاروان تدبير و اميد خبر داد.

فرزاد فتاحيافزود : همايش دوچرخه سواري با حضور 100دوچرخه سوار از شهرستان سرخه زادگاه رئيس جمهور تا استاديوم 15هزار نفري ولايت شهر سمنان برگزار مي شود.
وي اظهار داشت : براساس برنامه ريزي صورت گرفته جامعه پرنشاط ورزشي همگام با مردم ولايتمدار استان سمنان با اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و ورزشي به استقبال كاروان پرافتخار دولت تدبير و اميد مي روند.
وي با اشاره به افتتاح استاديوم 15هزارنفري ولايت سمنان ، گفت : انتظار 12 ساله سمناني ها براي افتتاح استاديوم 15 هزار نفري به سر رسيد.
وي تصريح كرد: با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با وزارت ورزش و جوانان و شركت توسعه و تجهيز اماكن ورزشي كشور و طبق برنامه تنظيمي استاديوم 15 هزارنفري شهرستان سمنان، همزمان با سفر دكتر روحاني به سمنان و با حضور محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان عصر روز سه شنبه31 فروردين افتتاح خواهد شد.
وي حضور جامعه ورزشي سمنان در استقبال از رئيس جمهور را يكي از برنامه‌هاي اين اداره‌كل عنوان كرد و گفت: ورزشكاران، مربيان و داوران و متوليان هيئت‌هاي ورزشي استان و شهرستان‌هاي تابعه با لباس‌هاي متحدالشكل ورزشي از محل ميدان مشاهير تا ميدان سعدي حركت خواهند كرد تا در مسير عبور رئيس جمهور محبوب كشورمان قرار گرفته و به استقبال او بروند و سپس در ورزشگاه تختي با ايشان ديدار مي نمايند.
فتاحي برگزاري جشنواره فرهنگي ورزشي با حضور كليه هيئت هاي ورزشي در پارك 17 شهريورسمنان ، اجراي مانور ورزشي هيئت موتور سواري و هيئت اسكيت را از ديگر برنامه هاي اداره كل ورزش و جوانان همزمان اعلام كرد.
وي با اشاره به اين كه جوانان فعال عرصه هاي مختلف با سازماندهي مردمي حضور پررنگي در مراسم استقبال كاروان تدبير و اميد درسمنان خواهند داشت،گفت: سازمان هاي مردم نهاد باحضور خود در استقبال از رئيس جمهور يكبار ديگر با وي تجديد پيمان مي بندند و جوانان با هماهنگي مسئولان در اين سفر به صورت خودجوش وظيفه پيگيري لازم براي اطلاع رساني به جوانان و تسهيل حضور گروه هاي مردمي در اين مراسم را برعهده دارند.
وي با تاكيد بر نقش سازمان هاي مردم نهاد در اين سفر گفت: مقرر است سه غرفه از قبيل دستاوردهاي و توانمندي ها در حوزه شبكه هاي زيست محيطي، بانوان وامور جوانان وامور خيريه در محل استانداري برپا گردد.
فتاحي در پايان با ابراز اميدواري به دستاوردهاي سفر رئيس جمهور به استان سمنان گفت: درخواست‌هاي مختلفي در بخش‌هاي مختلف به خصوص عمراني را مطرح كرده‌ايم كه اميدوارم با توجه به نگاه ويژه دولت به استان سمنان شاهد تصويب آنها باشيم
عمليات اجرايي ورزشگاه 15 هزاري ولايت استان سمنان از سال 83 به مساحت 32هزارهكتار و با اعتباري افزون بر 230 ميليارد ريال در ضلع شرقي شهر سمنان آغاز شده بود.
اين ورزشگاه داراي زمين چمن مصنوعي استاندارد است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب