6:42:33 - شنبه 16 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصوبات خوب و قابل توجهی برای سمنان در سفر رئیس جمهوری در نظرگرفته شد
کانال تلگرام سمنان لاین

رنا- مشاور نهاد و مدیرکل پیگیری معاونت اجرایی رئیس جمهور گفت: مصوبات خوب و قابل توجهی برای استان سمنان در نظر گرفته شده که در سفر رئیس جمهور به این استان به اطلاع مردم شهید پرور منطقه خواهد رسید.

 

به گزارش سمنان لاین محمدرضا صالحی در دیدار با اعضای ستاد مردمی استقبال این شهرستان، زادگاه دکتر حسن روحانی در سالن فرمانداری این شهرستان افزود : برایندها نشان می دهد که استقبال گرم و با نشاطی از سوی مردم استان سمنان به خصوص مردم شهرستان سرخه از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید انجام خواهد شد.

رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید، سه شنبه هفته جاری به استان سمنان سفر خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد : شهرستان سرخه زادگاه رئیس جمهوری است و تعبیر زیبای این نام به معنای ساده زیستی،راست گویی،خلوص نیت و همدلی بادولت است که با استقبال شایان و دشمن شکن مردم استان سمنان و شهرستان سرخه در این سفر، نماد بهترین سفر استانی رئیس جمهور خواهد شد.

رضا کرمی فرماندار شهرستان سرخه در این جلسه از آمادگی کامل این شهرستان برای استقبال پرشور و بی نظیر از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.

وی افزود : تبلیغات ستاد استقبال سفر در شهر آغاز شده و به طور قطع مردم همیشه در صحنه سرخه بار دیگر با حضور حماسی خود در آیین استقبال از رئیس جمهوری برگ زرین پر افتخار دیگری خواهند افزود. 

رئیس جمهوری روز 31 فروردین 95 در قالب بیست و ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به سمنان سفر می کند. 

آئین استقبال مردمی از مسیر میدان مشاهیر تا میدان سعدی، حضور و سخنرانی در استادیوم تختی سمنان، افتتاح چندین طرح با حضور دکتر روحانی از طریق ویدئوکنفرانس و حضور وزیران مختلف در شهرستانها برای افتتاح یا کلنگ زنی آغاز برخی طرحها از جمله برنامه های سفر یک روزه کاروان تدبیر و امید به سمنان است. 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب