17:17:06 - جمعه 15 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان: استقبال از رئيس جمهور، استقبال از نظام جمهوري اسلامي است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 نماينده ولي فقيه و امام جمعه سمنان با اشاره به سفر رئيس جمهور و كاروان تدبير و اميد به اين استان در سي يكم ماه فروردين گفت: استقبال از رئيس جمهور، استقبال از نظام جمهوري اسلامي است.

 حضرت آيت الله سيدمحمد شاهچراغي در نمازجمعه اين هفته سمنان با بيان اين كه سمنان، استاني ممتاز و نمونه در كشور است ، افزود : استقبال از رئيس جمهور نيز بايد بسيار ممتاز و نمونه بر گزار شود.
وي تصريح كرد: دكتر حسن روحاني فرزند اين استان است و مردم نيز بايد با جديت به استقبال وي بروند و نيت آن را براي خداوند قرار دهند و در اين صورت استقبال نيز نوعي عبادت محسوب مي شود.
وي خاطرنشان كرد : اين سفر بركات و ثمرات بسيار زيادي خواهد داشت و مشكلات استان سمنان كه مهم ترين آن، كمبود آب است به لطف خدا و تدبير رئيس جمهور حل خواهد شد.
وي خواستار استقبال پرشكوه و بي نظير مردم به خصوص نمازگزاران از رئيس جمهوري در اين سفر شد.
شاهچراغي به سالروز گراميداشت روز ارتش و نيروي زميني در بيست و نهم فروردين اشاره و اضافه كرد: نيروهاي مسلح بازوهايي توانمند براي رهبر معظم انقلاب هستند.
وي ارتش را حافظ و پاسدار جمهوري اسلامي و دژي محكم براي ملت شريف ايران دانست و افزود : همواره رزمايش هاي ارتش جمهوري اسلامي باعث رعب و عصبانيت در بين دشمنان خود به خصوص آمريكا و اسرائيل شده است.
وي عمل به اقتصاد مقاومتي را امري جدي اعلام كرد و گفت : وظيفه همه مردم اين است تا در جهت اقتصاد مقاومتي گام بردارند.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان خريد كالاي ايراني و ساده زيستي را از جمله راه كارهاي مهم براي عمل به اقتصاد مقاومتي ذكر كرد.
وي ادامه داد : در راه اقتصاد مقاومتي علاوه بر مردم دولت نيز يك سري وظايفي دارد كه بايد به آن ها جامه عمل بپوشاند و فعاليت هاي آن ها فقط حد شعار نباشد.
وي با تاكيد بر ضرورت وحدت و انسجام در كشور افزود: بايد مراقب تمام عرصه هاي از جمله سياسي ،فرهنگي ، نظامي در كشور باشيم تا آمريكا نتواند نفوذ كند.
وي همچنين اعتكاف را يكي از سنن خوب رسول خدا دانست و افزود: اعتكاف در روح و جسم انسان اثرات مثبت زيادي مي گذارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب