15:43:09 - پنجشنبه 14 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارمرکز استان : در روز سفر شاهد خبرهای خوش در زمینه توسعه و آبادانی خواهیم بود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار و رئیس کمیته استقبال مردمی شهرستان سمنان معتقد است: سفر رئیس‌جمهور و هیأت دولت به استان سمنان یک فرصت طلایی برای توسعه این استان و پیگیری مطالبات مردمی است.

 

 

 سید عباس دانایی در بازدید از بهزیستی استان سمنان ضمن تبریک ماه رجب با اشاره به سفر رئیس‌جمهور حضو کاروان تدبیر و امید در آینده ای نزدیک به استان سمنان اظهار کرد: این سفر اواخر هفته آینده و در آخرین روزهای فروردین ماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه به همت مردم و مسئولان، استقبالی بی‌نظیر از رئیس‌جمهور، هیأت دولت و کاروان تدبیر و امید در زادگاه رئیس‌جمهور خواهیم داشت از برگزاری نشست‌های متعدد با اقشار مختلف جامعه با هدف همفکری و تبادل نظر در جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن استقبال از کاروان تدبیر و امید خبر داد.

دانایی، دکتر روحانی را فرزند برومند استان و از افتخارات استان سمنان دانست و افزود: سفر هیأت دولت به استان سمنان یک فرصت استثنایی و طلایی برای توسعه ، آبادانی و پیگیری مطالبات مردمی بویژه رفع مسائل و مشکلات مردم نیازمند و مناطق محروم است.

فرماندار سمنان خواستار استفاده هرچه بهتر از برکات مادی و معنوی این فرصت شد. و تصریح کرد: استقبال از رئیس‌جمهور در زادگاهش مورد توجه رسانه‌های جهان است و باید با شکوه تمام برگزار شود.

وی با اشاره به جمع بندی مطالبات مردمی و اولویت‌بندی پروژه‌های محرک استان در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی،اقتصادی و…که با هدایت و مدیریت استاندار سمنان انجام می‌شود، گفت: مردم استان و شهرستان سمنان در روز سفر شاهد خبرهای خوش در زمینه توسعه و آبادانی این استان از زبان رئیس‌جمهور خواهند بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب