13:19:47 - پنجشنبه 14 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح های قابل افتتاح سفر رئیس جمهوری به سمنان توسعه ای است
کانال تلگرام سمنان لاین

 سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت و رئیس کمیته توسعه و سرمایه گذاران ستاد سفرهای استانی ریاست جمهوری با اشاره به برنامه ریزی برای سفر دکتر روحانی به سمنان، گفت: طرح های قابل افتتاح در سفر رئیس جمهوری، در مسیر توسعه این استان است.

 

به گزارش سمنان لاین نصراله زنجانی روز پنجشنبه در نشست بررسی طرح های قابل افتتاح در سفر دکتر روحانی به استان در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: هماهنگی برای افتتاح پنج طرح مهم و توسعه ای در این استان با استفاده از فناوری ویدئوکنفرانس با حضور دکتر روحانی و وزیران در حال برنامه ریزی است.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی از سوی دستگاه های اجرایی در استان سمنان به منظور برگزاری هر چه بهتر آئین های افتتاح طرح های مختلف، اظهار داشت : تعدادی طرح قابل افتتاح پیشنهادی وزارتخانه های مختلف و همچنین از سوی استان سمنان اعلام شده است که در حال بررسی های نهایی است.

وی با تاکید بر برقراری ارتباط ویدئوکنفرانسی با پنج نقطه در محل طرح ها با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری، تصریح کرد : وزیران مربوطه نیز در محل طرح های قابل افتتاح حضور می یابند و با دستور رئیس جمهوری و ارائه گزارش طرح های از سوی وزیران، طرح ها افتتاح می شود.

زنجانی با اشاره به اعلام تعداد قابل توجهی طرح از سوی استان سمنان برای افتتاح و یا آغاز احداث، گفت: قابلیت افتتاح شدن و سطح اعتباری طرح ها ،ملاک انتخاب طرح ها برای افتتاح از سوی مسئولان دولتی در این سفر است.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت و رئیس کمیته توسعه و سرمایه گذاران ستاد سفرهای استانی ریاست جمهوری بر تامین زیرساختهای ارتباطی لازم برای برقراری ارتباط ویدئوکنفرانسی با حضور رئیس جمهوری در نقاطی که تعیین می شوند تاکید و خاطرنشان کرد: مکان این طرح ها باید قابلیت زیرساختی برقراری ارتباط ویدئوکنفراسی را داشته باشد.

در این نشست با حضور مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری و جمعی از فرمانداران و مدیران استان سمنان، طرحه ای مختلف قابل افتتاح و کلنگ زنی در استان بررسی شد.

استان سمنان هفته آینده میزبان سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب