8:43:43 - پنجشنبه 14 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روابط عمومی اوقاف استان سمنان برتر شد
کانال تلگرام سمنان لاین

در آیینی با حضور استاندار سمنان، پروفسور علی‌اکبر جلالی پدر فناوری اطلاعات ایران و چهره ماندگار کشور و مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان، از زحمات و تلاش‌های مدیر و کارکنان دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به دلیل موفقیت در ارزیابی روابط عمومی‌های استان تقدیر و تشکر شد.

در لوح تقدیری که از سوی محمدرضا خباز، استاندار سمنان به بهنام مطلبی مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اهدا شد، آمده است: در استان سمنان مجموعه روابط عمومی‌ها با فعالیت مستمر و با همکاری خبرنگاران، تلاش مضاعفی در عرصه اطلاع‌رسانی دارند و امید است در سالی که با شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مزین شده است، با تبیین شعار سال و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید، زمینه ارتباط مناسب با مردم و مشارکت‌های مردمی و بخش خصوصی را برای تحقق برنامه‌ها و اهداف فراهم آورند.

با عنایت به ارزیابی‌های صورت گرفته جنابعالی به‌عنوان مسئول روابط عمومی برتر تعیین شده‌اید که جای دارد از زحمات و تلاش‌های شما و همکاران محترم در این عرصه تقدیر شود.

گفتنی است؛ بیش از این نیز مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان موفق به کسب رتبه برتر در ارزیابی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین در ارزیابی‌های استانی شده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب