20:17:55 - پنجشنبه 14 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش استاندار سمنان به احتمال توقف طرح انتقال آب خزر:منتفی شدن انتقال آب دریای خزر مربوط به شبکه های مجازی است نه واقعی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین _ استاندار سمنان گفت: سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به سمنان روز 31 فروردین انجام می شود و استقبال شایسته مردمی از سفر، زمینه رشد و بالندگی استان می شود.

 

 محمدرضا خباز پنجشنبه شب در نشست مطبوعاتی به مناسبت سفر کاروان تدبیر و امید به اشتان سمنان افزود: استقبال مطلوب مردم از رئیس جمهوری فواید فراوانی دارد.

وی با بیان اینکه حضور باشکوه مردم سمنان در استقبال از کاروان تدبیر و امید به تقویت مظام جمهوری اسلامی می انجامد، اظهار داشت : آئین استقبال به همگرایی بیشتر در استان سمنان کمک می کند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناخباز با بیان اینکه چشم دوست و دشمن به نحوه استقبال مردم سمنان از کاروان تدبیر و امید است، خاطرنشان کرد: حضور یکپارچه مردم از دولت یازدهم در سمنان، باعث دلسردی دشمنان و امید دوستان نطام اسلامی می شود.

استاندار سمنان روز 31 فروردین و سفر دکتر روحانی به سمنان را روز سرنوشت ساز باری استان دانست و اضافه کرد: حضور مردم در آئین استقبال ضروری است زیرا با توجه به نیازهای استان، زمینه رشد استان با سرمایه گذاری و رشد و تحرک اقتصادی می شود.

وی اعلام تعداد و اعتبار طرح های قابل افتتاح را از زبان دکتر روحانی برای مردم شیرین تر دانست و اعلام طرح های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی را به سخنرانی و مصاحبه پایان سفر دکتر روحانی موکول کرد.

خباز با بیان اینکه سخنرانی دکتر روحانی رئیس جمهوری ساعت 10 صبح روز 31 فروردین در ورزشگاه تختی و آئین استقبال مردمی را از مسیر میدان مشاهیر تا میدان سعدی عنوان و خاطرنشان کرد: مردم در ورزشگاه تختی از سخنرانی عمومی دکتر روحانی بهره مند می شوند.

وی با اشاره به افتتاح چندین طرح توسط رئیس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس در نقاط مختلف استان سمنان گفت: وزیران و نمایندگان رئیس جمهوری در محل افتتاح حضور می یابند.

وی از حضور وزیران و نمایندگان مختلف رئیس جمهوری در شهرستان های مختلف استان سمنان خبر داد و گفت: با حضور این مسئولان کشوری طرح هایی افتتاح و طرح های آماده احداث، بر اساس برنانه ریزی کلنگ زنی می شوند.

وی همچنین در باره برخی نظرات درباره انتقال آب دریای خزر به استان سمنان تصریح کرد: برخی نظرات کارشناسی ارائه شده و مشاور این طرح مکلف به مطالعه بیشتر شده و طرح انتقال آب همچنان بر جای خود باقی و درحال پیگیری است. او همچنین گفت منتفی شدن این طرح مربوط به شبکه های مجازی میباشد و واقعیت ندارد.

استاندار سمنان با اشاره به دیگر برنامه های سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان افزود: شورای اداری شهرستان ها، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه در این نشست، نشست شورای اداری استان و مصاحبه مطبوعاتی، برنانه دکتر روحانی در روز 31 فروردین در سفر به سمنان است.

وی از فعالیت سامانه سامد به مناسبت سفر کاروان تدبیر و امید اشاره و تاکید کرد: در این سامانه در روزهای سفر و روزهای قبل و بعد از سفر دکتر روحانی، با شماره 111 آماده دریافت تقاضا، نیاز، پیشنهادهاست.

وی ادامه داد: در سامانه سامد نیازهای مردمی در بخش های مختلف جمع بندی و تقسیم می شود و از این طریق مردم به خوبی در جریان مشکلات مردمی قرار می گیرند.

خباز با اشاره به علاقه مردم به ارائه نامه های خود بر روی کاغذ و به صورت حضوری یادآور شد: از طریق سامانه سامد و شماره تماس 111 نیز مشکلات مردمی به دقت بررسی و رسیدگی می شود و مردم باید با خاطر آسوده مشکلاتشان را در این سامانه مطرح کنند.

استاندار سمنان سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان را بیست و پنجمین سفر این کاروان دانست وگفت در این سفر از تجربه بیست و چهار سفر گذشته استفاده می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب