16:37:49 - چهار شنبه 13 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پيشنهاد 80 پروژه از شهرستان سرخه به هيأت دولت در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 بخشدار مركزي سرخه از پيشنهاد حدود 80 پروژه از شهرستان سرخه به هيأت دولت در سمنان خبر داد.

 ظهور جعفري روز چهارشنبه در پنجمين جلسه هماهنگي و برنامه‌ريزي ستاد مردمي استقبال سفر در سالن فرمانداري سرخه افزود: فرمانداري سرخه با استفاده از اطلاعات وصولي تمام دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان، مشكلات و كمبودهاي شهرستان را جمع‌آوري كرده و اين مشكلات تا به اطلاع رئيس‌جمهور در سفر به استان سمنان برساند.
وي ادامه داد: شهرستان سرخه با فعاليت كميته‌هاي ستاد مردمي استقبال و تشكيل جلسات متعدد به‌خصوص اقدامات مهم ستاد مردمي شهرستان، وارد مرحله عملياتي استقبال از فرزند برومند استان شده است.
جعفري تصريح كرد: شهرستان سرخه با به‌كارگيري تمام توان شهرستان، آمادگي كامل براي استقبالي شايان از رئيس‌جمهور و هيأت وزيران را خواهد داشت.
بخشدار مركزي سرخه گفت: فراهم كردن استقبال باشكوه و پرشور از كاروان تدبير و اميد و بررسي و رسيدگي به مشكلات مردم شهرستان‌ها از وظايف بسيار مهم مسئولان استان در قبال سفر هيأت دولت است.
وي همچنين با اشاره به لزوم توجه مسئولان به بحث گردشگري و سرمايه‌گذاري در اين شهرستان، افزود: يكي ديگر از مسائل و مباحث مهمي كه در سفر رئيس‌جمهور به همراه هيأت وزيران مورد پيگيري قرار خواهد گرفت و به اطلاع هيأت دولت رسانده خواهد شد، بحث جذب سرمايه‌گذار براي توسعه صنعت گردشگري خواهد بود.
در اين نشست، مقرر شد؛ با هماهنگي‌هاي لازم مسئولان، عشاير و روستاييان شهرستان سرخه با لباس محلي و شعارنوشته‌هاي خوشامدگويي به زبان محلي در مراسم استقبال از رئيس‌جمهور و در سخنراني مردمي حضور يابند.
فرماندار سرخه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با تاييد آماده شدن 80 پروژه در سرخه براي ارائه به هيأت دولت، گفت: اين پروژه در زمينه‌هاي مختلف ازجمله آب، راه، محيط شهري، آموزش عالي، حوزه علميه، صنعت، گردشگري و جذب توريست است كه تمامي آن به اطلاع هيأت وزيران خواهد رسيد و در حضور يكي از وزرا در بعدازظهر روز سفر در شهرستان سرخه مطرح خواهد شد.
مسئول كميته استقبال مردمي شهرستان سرخه با اشاره به اينكه دانش‌آموزان، دانشجويان و فرهنگيان شهرستان مي‌توانند نقش مؤثر و بسيار فعالي در مراسم استقبال از فرزند اين ديار ايفا كنند، از برگزاري مسابقه‌هاي دانش‌آموزي با عنوان سفر فرزند برومند استان به اين ديار و دل‌نوشته‌هاي صميمانه به رئيس‌جمهور توسط كميته دانشجويان، فرهنگيان و دانش‌آموزان ستاد مردمي استقبال سفر در شهرستان سرخه خبر داد.
كرمي با بيان اينكه در طول عمر دولت تدبير و اميد خدمات شايان و بسيار خوبي به ملت ايران صورت گرفته است، گفت: اين عملكردها و اقدامات بايد براي مردم شهرستان سرخه اطلاع‌رساني شود.
فرماندار شهرستان سرخه از مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان خواست هر چه زودتر نسبت به تهيه تبليغات و انعكاس عملكرد دولت تدبير و اميد اقدام كنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب