16:36:43 - چهار شنبه 13 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفيت پذيرش گردشگر در استان سمنان پنج برابر افزايش يافت
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدير مجموعه گردشگري گوت كه مال سمنان گفت: اين مجموعه گردشگري پس از بهره برداري توانست ظرفيت‌ پذيرش گردشگر در استان را تا پنج برابر افزايش دهد.

علي عبدالحسيني روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بيان اينكه ظرفيت پذيرش گردشگر در استان سمنان تا قبل از اين حدود 50 نفر بود، اظهار كرد: اين مجموعه علاوه بر دارا بودن بخش‌هاي متنوع تفريحي و گردشگري از جمته پارك آبي، ظرفيت پذيرش بيش از 250 گردشگر را دارد.
وي از وجود دو سالن بزرگ براي برگزاري سمينارها و همايش‌هاي ملي و بين‌المللي با ظرفيت حدود سه هزار نفر در اين مجموعه خبر داد و اظهار داشت: يكي از مهم ترين بخش‌هاي اين مجموعه بزرگ گردشگري پارك آبي است كه مي‌تواند به افزايش ورود گردشگران به اين استان سرعت ببخشد.
عبدالحسيني پارك آبي سمنان را يكي از ايمن‌ترين و استانداردترين پارك‌هاي آبي ايران برشمرد و گفت: اين پارك داراي بخش‌هاي متنوعي نظير سينماي شش بعدي، سونا، جكوزي، چندين فروشگاه، رودخانه آرام، چاله فضايي،اتاق ماساژ، بازي كودكان و استخرهاي سه‌گانه است.
مدير مجموعه گردشگري ‘گوت كه مال’سمنان از برنامه مديران اين مجموعه براي افزايش بخش‌هاي متنوع اين پارك آبي خبر داد و خاطرنشان كرد: برنامه‌ريزي شده كه هر فصل بخش‌هاي تازه‌تري به مجموعه پارك آبي سمنان افزوده شود تا تنوع و هيجان استفاده از آن براي عاقه‌مندان همواره تازه باشد.
عبدالحسيني، با اشاره به بهداشتي بودن و ايمن بودن اين مجموعه تفريحي از نظارت پيوسته ادارات بهداشت و استاندارد بر اين مجموعه خبر داد و يادآور شد: مديريت مجموعه حساسيت بالايي در زمينه بهداشتي بودن و ايمن بودن اين مجموعه داشته و خوشبختانه با تمهيداتي كه انديشيده شده از ابتداي راه‌اندازي تا كنون هيچ‌گونه سانحه‌اي در اين مجموعه نداشته‌ايم.
وي با بيان اينكه راه‌اندازي اين مجموعه نقش مهمي در شادابي مردم استان و علاقه‌مندان به فضاهاي آبي دارد، اضافه كرد: شهرداري سمنان با جذب سرمايه‌گذار اين مجموعه و مشاركت در ساخت آن، گام مهمي در ارتقاء مراكز تفريحي و اقامتي مركز استان برداشته است.
مديرمجموعه گردشگري گوت كه مال سمنان، با اشاره به اينكه بخش اقامتي اين مجموعه به هتل پنج ستاره ارتقاء مي‌يابد، خواستار همكاري شهرداري با اين مجموعه در خصوص جانمايي براي مراكز الزامي و جنبي اين مجموعه بزرگ گردشگري شد.
عبدالحسيني خاطرنشان كرد : انتظار مي‌رود فضاهاي تجاري اين مجموعه كه در اختيار شهرداري است به راه‌اندازي صنوف مرتبط با گردشگري و از جمله بازارچه صنايع‌دستي، صرافي، مراكز بانكي، اختصاص يابد چرا كه راه‌اندازي اين مراكز از الزامات هتل‌هاي پنج‌ ستاره است.
سالانه بيست ميليون گردشگر و مسافر از استان سمنان عبور مي كنند كه در راهبرد جديد استان مقرر شد اين استان معبر به استان مقصد تبديل شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب