16:27:25 - سه شنبه 12 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مذاكره منتخب مردم شاهرود با استاندار درخصوص طرح هاي پيشنهادي سفر رئيس جمهور
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – منتخب مردم شاهرود و ميامي در دوره دهم مجلس شوراي اسلامي گفت: بايد از فرصت سفر رئيس جمهوري و كاروان تدبيرو اميد به استان سمنان بيشترين استفاده به عمل آيد.

سيد حسن حسيني  افزود: دكتر روحاني فرزند برومند استان سمنان است و حضورش در استان ،فرصتي براي مسئولين است كه عقب ماندگي هاي زياد شرق استان را جبران نمايد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوي افزود: اين منطقه نيز بايد همانند ساير نقاط استان توسعه يادتا شاهد توسعۀ متوازن در حوزه هاي كشاورزي، دامپروري، صنعت، معدن و گردشگري باشيم.
منتخب مردم شاهرود و ميامي خاطرنشان ساخت: يقيناً سفر آقاي دكتر روحاني ، بركات و خدمات زيادي را براي كل استان به ارمغان خواهد داشت.
حسيني شاهرودي گفت: علاوه بر مسير دستگاه هاي اداري، از مدت ها قبل در شهرستان هاي شاهرود وميامي با برگزاري جلسات كاري با مردم و ايجاد اتاق فكر، مشكلات و نيازها جمع بندي و پيشنهاد شده است.
وي گفت: شهرستان هاي شاهرود و ميامي با دارا بودن بيشترين جمعيت، وسعت، ميزان بيكاري و محروميت نيازمند نگاه ويژه دولت به اين مناطق است.
حسيني از مذاكره با استاندار و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان سمنان خبر داد و گفت: در اين نشست ها آخرين طرح هاي پيشنهادي سفر رئيس جمهور و هيات دولت به استان در حوزۀ شهرستان هاي شاهرود و ميامي بررسي شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب